• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Mēbeles skolām un bērnudārziem

AJ Produktiem ir plašs novatorisku, stimulējošu un izglītojošu mēbeļu un rotaļu aprīkojuma klāsts, kas piemērots bērniem no pirmskolas līdz pat vidusskolai. Mēs uzskatām, ka bērni vislabāk mācās, ja viņi var smelties iedvesmu no apkārtējās vides, tāpēc visas mūsu skolas mēbeles - gan klases, gan bibliotēkas, gan rotaļu istabas mēbeles - ir krāsainas, modernas un rada priecīgu gaisotni.

Interjera projekti

Mūsu interjera projektu vadītāji palīdzēs izvēlēties atbilstošāko risinājumu tieši Jums un izstrādās telpu iekārtojuma 3D plānojumus. Uzziniet vairāk šeit!

 

Skolas paklājiņi
Aicinām ieklāt paklāju lasīšanas stūrītī vai rotaļu zonā, uz kura bērniem būs ērti sēdēt. Izvēlieties vienkrāsainu paklāju vai paklāju ar iztēli rosinošu, izglītojošu tematiku. Enerģiskākām rotaļām ir svarīgi izvēlēties vingrošanai piemērotus paklājus.

 

Skolas grīdas paklāji
Apaļie paklāji Kalle pieejami dažādās krāsās, tādēļ tie ir teicami piemēroti izmantošanai mācību telpās. Tie palīdz padarīt klases telpu krāsaināku un draudzīgāku, turklāt ir lieliski piemēroti mīksta un omulīga stūrīša izveidei lasīšanas nodarbībām.
Sērijas Freddy paklāji ir ļoti mīksti. Tie palīdz iekārtot patīkamas, omulīgas telpas bērnudārzos un kalpo kā mīksts grīdas segums rotaļām vai pasaku lasīšanai. Abu sēriju paklāji ir aprīkoti ar gumijas pamatni, kas notur paklāju uz vietas un neļauj tam izkustēties. Tas mazina paslīdēšanas un paklupšanas risku, novēršot bērnu savainošanās iespēju.

 

Pirmsskolas mācību iestāžu un bērnudārzu rotaļu paklājiņi
Mēs piedāvājam plašu bērnistabas paklāju klāstu, piemēram, paklājus klasīšu lēkšanai vai paklājus ar jautru rotaļu pilsētas tematiku, kas stimulē bērnu iztēli. Bērni var apgūt skaitīšanu, izmantojot praktisko un jauto rotaļu paklāju “Mācāmies skaitīt”. Šis paklājs ir ideāli piemērots bērnudārzu rotaļu istabām. Paklājs ar alfabēta tematiku lieliski noder pirmsskolas mācību iestāžu un bērnudārzu rotaļu vai lasīšanas stūrītim. Uz paklāja ir attēloti visi alfabēta burti dažādu krāsu kvadrātos, tādēļ bērniem ir viegli tos atšķirt un iemācīties.

 

Paklāji izglītības iestādēm
AJ Produkti piedāvā plašu profesionālu vingrošanas paklāju klāstu, kas it lieliski piemēroti skolas vingrošanas zālēm un sporta telpām. Mēs piedāvājam atsevišķus gumijas paklājus, kā arī savstarpēji savienojamu paklāju sistēmu, ar kuru var noklāt jebkuras platības grīdu. Turklāt mūsu produktu klāstā pieejami arī paklāji mitrām zonām, piemēram, peldbaseiniem.

 

Piedāvājumā ir arī ieejas zonas paklāji skolām. Mūsu koridora paklāji ir paredzēti intensīvai cilvēku kustībai, tādēļ tie ir teicami piemēroti mācību iestādēm. Piedāvājam dažādu materiālu paklājus ar atšķirīgām īpašībām, kas piemēroti gan telpām, gan āra zonām, piemēram, paklājus, kas veidoti no izturīga neilona vai polipropilēna slāņiem un palīdz absorbēt dubļus un mitrumu, novēršot paslīdēšanas, kā arī grīdas nodiluma risku. Mēs pat varam izveidot individualizētu paklāju ar jūsu skolas ģerboni!

 


Piedāvājam arī citus produktus, piemēram, paklājus ar reljefa virsmu, paklājus, kas izturīgi pret eļļām, elektrību nevadošus paklājus, kā arī daudzus citus. Lai iepazītos ar specifikācijām, aicinām apskatīt mūsu produktu lapas. Sazinieties ar mums vai klikšķiniet uz atsevišķu produktu specifikācijām, lai uzzinātu vairāk par izmēriem, cenām un piemērotību.