Biroja krēsli un datorkrēsli

Biroja krēsli

Kā Tu vari izvēlēties piemērotāko biroja krēslu

Uzzini šeit

Rādīt vairāk

Kvalitatīvi biroja krēsli, datorkrēsli, gaming krēsli un ofisa krēsli. Kāds krēsls nepieciešams Tev?

Parasti darbinieki birojā pavada 7-8 stundas. Tik ilga sēdēšana var radīt diskomfortu, muskuļu un skeleta sistēmas traucējumus, kas var novest pie darba kavēšanas un samazināt produktivitāti. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvas un ergonomiskas biroja mēbeles, kas ir radītas, lai nodrošinātu darbiniekiem komfortu un samazinātu veselības problēmu risku. Viens no svarīgākajiem darba vietas elementiem ir ergonomisks datorkrēsls. Kvalitatīvs biroja krēsls palīdzēs samazināt gan fizisko, gan emocionālo nogurumu, uzlabos koncentrēšanās spējas un pašsajūtu arī tad, ja pie rakstāmgalda, sēdus pozīcijā jāpavada lielākā darba dienas daļa.

Biroja krēslu veidi

Mūsu sortimentā plašā izvēlē pieejami ergonomiski biroja krēsli, datorkrēsli, ofisa krēsli un gaming datorkrēsli. Visplašāk izmantotais biroja krēslu veids ir ofisa datorkrēsli. Šādi ergonomiski biroja krēsli paredzēti 8 stundu darba dienai un nodrošina komfortu pateicoties plašām individuālām pielāgošanas iespējām Ja nepieciešams biroja krēsls ilgstošam darbam pie rakstāmgalda, piemēroti būs biroja krēsli 24 stundu darbam. Sedlu krēsls ir lieliska alternatīva ierastajam biroja krēslam, jo palīdz uzturēt muguras un vēdera muskuļu tonusu arī sēdus stāvoklī, nodrošinot ergonomisku atbalstu visam ķermenim. Pieejami arī datorkrēsli bērniem un gaming krēsli, kas ir īpaši ēri izmantojami kā datorspēļu krēsli.\

Biroja krēslu apdares materiāls

Mūsu piedāvājumā pieejami ergonomiski datorkrēsli ar mākslīgās ādas, vilnas vai auduma apdari. Lai nodrošinātu mūsu ofisa krēslu ilgtspējību un pēc iespējas samazinātu to ražošanas procesā radīto ietekmi uz apkārtējo vidi, piedāvājam arī ofisa krēslus, kas pārvilkti ar izturīgu poliestera audumu, kas izgatavots no 100% otrreizēji pārstrādātu PET pudeļu materiāla. Viens no svarīgākajiem biroja krēsla kvalitātes rādītajiem ir pārvalkam izmantotā materiāla nodilumizturība, ko mēra pēc Martindale skala (mD). Tādēļ šo mērvienību varat atrast pie mūsu biroja krēslu produktu specifikācijas. Plašāku informāciju par materiāliem atradīsi produktu aprakstos.

Biroja krēslu mehānismi

Mūsu datorkrēsli pieejami ar dažādiem mehānismu veidiem, kas nodrošina īpašu pielāgojamību, ergonomiku un funkcionalitāti. Sinhronais mehānisms – Datorkrēsla atzveltne un sēdeklis kustās tandēmā, tādējādi saglabātu optimālu leņķi un nodrošinot īpašu komfortu. Multisinhronais mehānisms – Datorkrēsla atzveltne un sēdeklis kustas neatkarīgi viens no otra, tomēr abas daļas iespējams arī fiksēt atsevišķi jebkurā stāvoklī. Piemēram, tu vari nofiksēt atzveltni, vienlaicīgi ļaujot sēdeklim brīvi sekot tava ķermeņa kustībām, vai otrādi. Šādi ir viegli atrast optimālo sēdēšanas pozīciju un novietot kājas platākā leņķī, lai veicinātu asinsriti. Brīvkustības funkcija – Datorkrēsla atzveltne un sēdeklis kustas sinhroni, tomēr sēdekli iespējams arī atvienot. Šāda funkcija ļauj uzlabot asins cirkulāciju kājās un pēdās. Šūpošanās funkcija – Datorkrēsla atzveltne uz sēdeklis kustību laikā saglabā vienādu leņķi attiecībā viens pret otru. Mehānismu iespējams pielāgot tavam svaram. Sitness tehnoloģija – Datorkrēsla atzveltne un sēdeklis seko ķermeņa kustībām visos virzienos. Šo iespēju nodrošina dinamisks atzveltnes apakšdaļas un sēdekļa savienojums, ļaujot sēdētājam krēslā kustēties brīvāk un vienlaikus uzturot šo kustību. Ar Sitness tehnoloģiju aprīkots ofisa krēsls aktivizē, veido un vingrina muguras muskulatūru.

Biroja krēslu aprīkojums

Ergonomiskie datorkrēsli pieejami dažādās komplektācijās. Biroja krēsliem ar augstāko pielāgojamību ir regulējami roku balsti, atbalsts muguras lejasdaļai un jostas vietai, kā arī atbalsts galvai un kaklam. Ofisa krēslu modeļu klāstā ir krēsli ar augsto un zemo atzveltni, kā arī datorkrēsli ar sietveida atzveltni, kas nodrošina gaisa cirkulāciju. Pieejami datorkrēsli ar noņemamiem un maināmiem, dažādu krāsu atzveltnes pārvalkiem, kā arī biroja krēsli bez riteņiem.