Seifi un drošības skapji ar pretuzlaušanas īpašībām

Pēc mūsu klientu pieredzes, drošas uzglabāšanas iespējas ir neatsverama sastāvdaļa jebkurā birojā, lai pasargātu dokumentus, līgumus, mapes un citas vērtīgas lietas no nevēlamiem cilvēkiem vai ugunsliesmām ārkārtas gadījumā. AJ Produkti piedāvā plašu klāstu drošas uzglabāšanas aprīkojuma, kā, piemēram, drošības seifus ar izturīgu konstrukciju dažādos izmēros ar teicamām pretuzlaušanas un ugunsdrošības īpašībām. Iesakām aplūkot tālāko informāciju par dažāda tipa drošības skapjiem un seifiem, to specifikāciju un funkcionalitāti, lai izvēlētos darbavietai atbilstošu uzglabāšanas risinājumu.

Drošības skapji ar elektronisko koda slēdzeni

Mūsu piedāvātie drošības skapji ar elektrisko slēdzeni pielāgoti dažādu vērtīgu lietu – personīgo mantu, dokumentu, mapju, laptopu un citu priekšmetu – paaugstinātas aizsardzības uzglabāšanai. Konkrētie drošības skapji ir aprīkoti ar LCD ekrānu, motorizētu aizslēgšanas mehānismu un kompaktu, rotējošu rokturi. Drošības skapji tiek piegādāti ar baterijām elektroniskajai slēdzenei un rezerves atslēgu mehāniskai skapja atvēršanai ārkārtas situācijā. Seifu iespējams fiksēt pie sienas vai pie grīdas ar izturīgiem stiprinājumiem. Ja drošības skapju piedāvātais risinājums ar elektronisko slēdzeni nav saistošs, mēs iesakām aplūkot citus drošības seifus ar mehāniskajām slēdzenēm. Plašāku informāciju par izmēriem, funkcionalitāti, drošības klasi un izmantotajiem materiāliem iespējams aplūkot, izvēloties apskatīt preču individuālās lapas.

Drošības seifi ar pretuzlaušanas sertifikātiem

AJ Produkti piedāvā iegādāties rūpīgi pārbaudītus un sertificētus drošības skapjus, lai izvairītos no nevēlamu cilvēku piekļuves skapja saturam. Līdzīgi kā citiem mūsu piedāvātajiem drošības skapjiem, šie seifi ir aprīkoti ar elektroniskajām slēdzenēm ar piekļuves kodu. Tā kā šie sertificētie seifi ir ieguvuši ugunsdrošības novērtējumu 120P pēc NT Fire 017 standarta, šie skapji nodrošinās satura aizsardzību no ugunsliesmu draudiem 120 minūšu garumā. Turklāt šie drošības skapji ir testēti pret uzlaušanas draudiem pēc Eiropas seifu drošības standarta EN 1143-1 un iedalīti drošības pakāpēs atkarībā no aizsardzības īpašībām. Augstāka pretuzlaušanas drošības pakāpe nodrošinās iespēju uzglabāt vērtīgāku saturu, apdrošināšanas gadījumā. Aplūkojiet sertificēto drošības skapju klāstu, lai izvēlētos Jums atbilstošu uzglabāšanas risinājumu!

Drošības skapji personīgo lietu uzglabāšanai

Mūsu praktiskie drošības skapji personīgo lietu uzglabāšanai ir kompakti un aprīkoti ar četriem, sešiem vai astoņiem mazākiem nodalījumiem. Šie skapji ir teicami piemēroti izvietošanai birojos, sporta zālēs, kafejnīcās, skolās un citās publiskās vietās. Drošības skapja nodalījumos iespējams drošā veidā uzglabāt atslēgas, pases, klēpjdatorus, vērtslietas un citas līdzīgas personīgās mantas. Katras skapja nodalījuma durvis aprīkotas ar elektronisko koda atslēgu un rezerves mehānisko slēdzeni ārkārtas situācijām. Nodalījumu skapji sagatavoti stiprināšanai pie sienas drošības paaugstināšanai. Kopā ar drošības seifiem iesakām aplūkot arī ugunsdrošos skapjus, kuri izstrādāti svarīgu lietu un dokumentu aizsargātai uzglabāšanai ugunsliesmu gadījumā. Plašāku produktu aprakstu un specifikāciju iespējams apskatīt, aplūkojot individuālās preču lapas!