Drošības skapji

Konfidenciālu dokumentu un vērtslietu uzglabāšana

Mūsu ieteikumi konfidenciālu dokumentu un vērtslietu drošai uzglabāšanai

Uzzini šeit

Ugunsdroši skapji dokumentu drošai uzglabāšanai

Negaidītas ugunsliesmas var nodarīt neatgriezeniskus zaudējumus darbavietai, tajā skaitā sabojāt svarīgus dokumentus un citas vērtīgas lietas. Turklāt ne tikai atklāta liesma nelaimes gadījumā var sabojāt nozīmīgas lietas, bet arī izmantotais ūdens, ar kuru tiktu dzēstas liesmas nepieciešamības gadījumā. AJ Produkti piedāvājumā ir plaša izvēle ugunsdrošo skapju un ūdensdrošo skapju klāstā, kuri pasargās Jums vērtīgās lietas – dokumentus, vērtslietas un fotogrāfijas – no ugunsliesmu un ūdens potenciāliem bojājumiem. Iesakām zemāk aplūkot padziļinātāku aprakstu par produktu piedāvājumu ugunsdrošajiem skapjiem:

Ietilpība atbilstoši nepieciešamībai

Ugunsdrošo skapju piedāvājumā ir dažādu izmēru produkti, lai tie atbilstu Jūsu konkrētajām vajadzībām un pielietojumam. Šie ugunsdrošie metāla skapji ir piemēroti ne vien birojiem svarīgu dokumentu uzglabāšanai, bet arī lielveikaliem, uzpildes stacijām, krāsu veikaliem, elektrotehnikas veikaliem u.c. Tā kā skapja plauktus iespējams pārvietot pēc vajadzības, šie ugunsdrošie skapji ir teicams uzglabāšanas risinājums jebkurā situācijā. Ugunsdrošos skapjus mapēm iespējams aprīkot ar regulējamām sliedēm kartotēkas uzglabāšanai A4 formāta vai īpašām iekarināmām mapēm.

Paaugstināta drošība

Lai gan drošības skapji ar atslēgām un piekļuves koda sistēmu aizsargā saturu no nevēlamu cilvēku piekļuves Jums nozīmīgām lietām, šie skapji neaizsargās seifa saturu ugunsliesmu gadījumā. Mūsu ugunsdrošie skapji spēs aizsargāt skapja saturu 30-120 minūtes atkarībā no skapja drošības tipa. Turklāt katrs nodalījums ugunsdrošajam skapim mapēm ir atsevišķi izolēts no ugunsliesmām, neapdraudot citus nodalījumus, ja kāda no atvilktnēm ir palikusi atvērta. Lai noslēgtu piekļuvi nevēlamām personām, vairākums skapju aprīkoti ar atslēgas vai koda atslēgas slēdzeni.

Viss vienā

Mūsu ugunsdrošajos metāla skapjos iespējams noglabāt dažādu izmēru priekšmetus, nodrošinot vispusīgu skapja funkcionalitāti. Skapī iespējams droši uzglabāt skaidro naudu, papīra dokumentus, vērtslietas, antīkos priekšmetus, fotogrāfijas u.c. Piedāvājumā esošie ugunsdrošie metāla skapji ķīmisku vielu uzglabāšanai ir izstrādati uzliesmojošu šķidrumu un aerosolu aizsardzībai no aizdegšanās riska uguns negadījuma laikā.

Piederumi

Mēs piedāvājam plašu papildpiederumu klāstu mūsu skapjiem atkarībā no nepieciešamā pielietojuma. Piemēram, lai uzlabotu skapja satura pārskatāmību, ugunsdrošo skapi iespējams aprīkot LED apgaismojumu. Turklāt ugunsdrošo skapi mapēm iespējams aprīkot ar iekarināmām mapēm un etiķešu turētājiem skapja satura organizēšanai. Plašāku produktu un papildaprīkojuma aprakstu iespējams redzēt, aplūkojot preces individuāli. Neskaitot mūsu ugunsdrošos uzglabāšanas skapjus, mēs piedāvājam dažādas funkcionalitātes drošības skapjus, kā, piemēram, atslēgu skapjus, instrumentu uzglabāšanas skapjus un citus. Jautājumu un neskaidrību gadījumos sazinieties ar mums!