Ugunsdroši skapji

Konfidenciālu dokumentu un vērtslietu uzglabāšana

Mūsu ieteikumi konfidenciālu dokumentu un vērtslietu drošai uzglabāšanai

Uzzini šeit

Ugunsdroši skapji laboratorijām

Elements, kas visticamāk atrodams ikvienā laboratorijā ir ķīmisko vielu skapis. Tas tiek izmantots ķīmijas laboratorijās, uzglabājot un organizējot dažādas ķīmiskās vielas. Ugunsdroši skapji, kas paredzēti bīstamu ķīmisko vielu uzglabāšanai šādās iestādēs ir nozīmīgs faktors, kam nepieciešams pievērst īpašu uzmanību, lai parūpētos par drošiem darba apstākļiem.

Ugunsdrošs skapis – uzticams risinājums

AJ Produkti pieejami skapji, kuru sastāvā ir ugunsizturīgs materiāls, tādējādi nodrošinot aizsardzību pret nevēlamām situācijām. Sortimentā atrodamie ķīmisko vielu skapji ir ne tikai ugunsdroši, bet arī ietilpīgi un izturīgi, tādēļ lieliski iederas ikvienā laboratorijā. Daudzi no modeļiem aprīkoti ar pārvietojamiem plauktiem, kas sniedz iespēju šādus skapjus pielāgot individuālajām vajadzībām.

Ugunsdrošs skapis ar slēdzeni

Lai Jums būtu iespēja parūpēties par dažādu vielu, kā arī dokumentu drošību, AJ Produkti sortimentā atrodami arī skapji, kas aprīkoti ar slēdzenēm. Tas sniedz iespēju laboratorijā parūpēties par piekļuvi bīstamām vielām, kā arī nozīmīgiem dokumentiem tikai piederošām personām. Produktu klāstā atrodami risinājumi, kas aprīkoti gan ar kodu slēdzeni, gan elektronisko kodu atslēgu, kā arī slēdzeni ar parasto atslēgu, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties vajadzībām piemērotāko variantu.

Ielūkojieties AJ Produkti plašajā klāstā un izvēlēties Jums piemērotāko produktu. Jautājumu gadījumā droši sazinieties ar AJ Produkti speciālistiem un mēs Jums palīdzēsim!