Ugunsdroši seifi

Konfidenciālu dokumentu un vērtslietu uzglabāšana

Mūsu ieteikumi konfidenciālu dokumentu un vērtslietu drošai uzglabāšanai

Uzzini šeit

Ugunsdroši seifi vērtīgu lietu uzglabāšanai

Lai naktī gulētu mierīgi un nebūtu jāsatraucas, ka kaut kas var notikt ar vērtīgām lietām – dokumentiem, atslēgām, komercnoslēpumiem, preču paraugiem utt., vēlams iegādāties drošu un pamatīgu seifu. AJ Produkti sortimentā atrodami dažādu veidu ugunsdroši seifi, kas piemēroti izmantošanai dažādās vietās.

Ugunsdroši seifi sirdsmieram

Jebkurā uzņēmumā ir lietas, ko īpaši nepieciešams pasargāt. Zinot, ka tās ir drošībā, gan vadībai, gan darbiniekiem būs mierīgāks prāts un labākas iespējas koncentrēties uz ikdienas veicamajiem darbiem.
Kas ir lietas, ko īpaši nepieciešams pasargāt? Lielākoties tie ir dažādi svarīgi dokumenti, atslēgas, unikāli preču paraugi, īpaši vērtīgi materiāli, nauda, vērtslietas utml.

Droši atslēgu skapji

Ir telpas, kuru atslēgas var būt teju katram darbiniekam, bet ir arī tādas, kurās ienākt vēlams vien vadībai vai konkrētiem cilvēkiem. Tādas drošāk uzglabāt pie apsarga vai drošā atslēgu skapī. Vienlaikus šāds skapis dos pārliecību, ka vajadzīgās atslēgas nepazudīs, jo būs pieejamas vien atbilstošajiem cilvēkiem.
Metāla atslēgu skapju ierīkošana darbavietā mazinās neskaidrības ar atslēgu atrašanās vietu un nodrošinās labāku organizētību. Piedāvātajos skapjos iespējams izvietot dažāda tipa un lieluma atslēgas, nodrošinot atslēgu uzturēšanu vienkopus.
AJ Produktu klāstā ir paaugstinātas drošības metāla skapji, tie paredzēti automašīnu atslēgu vai nekustamā īpašuma atslēgu izvietošanai tirgotājiem – autosaloniem un nekustamo īpašumu kompānijām.

Ugunsdrošie seifi un drošības skapji

Klasiskie seifi un drošības skapji nodrošina lietu aizsardzību pret nevēlamiem apmeklētājiem. Tas ir drošs uzglabāšanas veids, ja nepieciešams kontrolēt, kas var un kas nevar piekļūt kādām konkrētām lietām.
Kvalitatīvi drošības skapji un seifi aprīkoti ar lieliskām pretuzlaušanas īpašībām, piemēram, ir aprīkoti ar elektroniskajām drošības koda slēdzenēm. Šādiem seifiem ir arī īpaši izturīgs korpuss, tie piemēroti dažādām vietām, kur tiek glabātas pašas vērtīgākās lietas.

Ja svarīga arī ugunsdrošība

Zādzības nav vienīgais risks, pret ko nepieciešams pasargāt svarīgas lietas. Ir jāparūpējas arī par to, lai dažādu apstākļu ietekmē seifa saturs paliek neskarts. Nedrīkst aizmirst par ugunsdrošību, jo nereti svarīgu dokumentu sadegšana uzņēmumam var pat maksāt dzīvību. Lai no tā izvairītos, ugunsdrošības eksperti rosina izvēlēties ugunsdrošus seifus.
Ugunsdrošs seifs pasargās saturu no karstuma un sadegšanas. Vairāki no piedāvātajiem ugunsdrošajiem skapjiem nodrošina skapja satura aizsardzību no ugunsliesmu draudiem līdz pat divām stundām.
AJ Produkti piedāvā dažāda izmēra ugunsdrošos skapjus, kā arī paaugstinātas ugunsdrošības skapjus mapēm atbilstoši nepieciešamajai ugunsdrošības pakāpei un funkcionalitātei.
Kā izvēlēties?
Katram no mums pieder kādas īpaši vērtīgas lietas, ko gribas noglabāt visdrošākajā vietā, tieši tāpēc ir nopērkami seifi ar dažādiem drošības līmeņiem. Lai saprastu, kāds tieši seifs nepieciešams katrā konkrētajā gadījumā, jānodefinē savas vajadzības.
Parasts seifs nodrošinās aizsardzību pret garnadžiem, taču nepasargās no ugunsnelaimes, taču ar tādu ir pilnīgi pietiekami, piemēram, atslēgu glabāšanai. Savukārt, ja seifā nepieciešams glabāt svarīgus dokumentus, vērtslietas, īpaši dārgus materiālus vai citas vērtības, labāk izvēlēties ugunsdrošu seifu.
Jāizvērtē arī nepieciešamā seifa izmērs – tas atkarīgs no uzglabājamo lietu daudzuma, kā arī jāpadomā par ērtāko seifa aizslēgšanas veidu – ar kodu vai mehānisku .
Savukārt, domājot par seifa novietošanas vietu, labāk to izvēlēties tālāk no ikdienas apmeklētāju acīm, jo seifs var radīt nevēlamu intrigu un zinātkāri. Vislabāk, ja seifa durvis apmeklētājiem vispār nav redzamas.
AJ Produkti piedāvājumā ir dažādi ugunsdrošie seifi. Piedāvājam arī konsultācijas, lai palīdzētu izvēlēties katrai vietai piemērotāko risinājumu. Uz saziņu!