Lielformāta dokumentu skapji birojam

Lai gan aizvien vairāk birojos cenšas strādāt, neizmantojot papīru, dažās nozarēs joprojām ir nepieciešams izmantot dokumentus papīra formātā. Tāpēc saglabājas vajadzība turēt šos dokumentus drošībā, kā arī parocīgi izvietot dažādus failus, mapes, piezīmju grāmatas un rakstāmpiederumus. AJ Produkti piedāvā plašu lielformāta atvilktņu skapju klāstu, kas palīdzēs jums uzturēt kārtību darbavietā, droši uzglabāt liela izmēra dokumentus, un tādējādi ļaus strādāt ražīgāk. Šeit jūs varat iepazīties ar mūsu piedāvātajiem rasējumu un citu lielformāta dokumentu uzglabāšanas skapjiem un to parametriem.

Rasējumu skapji

Kā jau liecina nosaukums, šie skapji ar lielformāta atvilktnēm ir paredzēti rasējumu un citu lielu papīra lapu efektīvai uzglabāšanai vienkopus. Investējot šajos elegantajos koka vai metāla biroja uzglabāšanas skapjos, jūs iegūsiet sakārtotu darba vidi, kurā būs viegli strādāt. Skapji piemēroti inženieru, arhitektu, celtniecības vai jebkuras citas nozares uzņēmumu birojiem, kur nepieciešams uzglabāt kartes, plānus, rasējumus un citus liela izmēra dokumentus. Atvilktnes paredzētas A1 vai A0 formāta dokumentiem atkarībā no skapja modeļa. Pieejami skapji ar 5, 10 vai 15 atvilktnēm. Daži modeļi ir aprīkoti ar centrālo atslēgu. Šie lielformāta atvilktņu skapji ir izgatavoti no lakota koksnes lamināta, no finierējuma vai no metāla. Var izvēlēties skapjus ar kājām vai ar cokolu. Sīkāku informāciju par šiem skapjiem meklējiet mūsu interneta mājaslapā.

Rasējumu skapis ar galda virsmu

Ja jums ir nepieciešama arī vieta, kur strādāt ar lielformāta dokumentiem vai rasējumiem, iesakām izvēlēties rasējumu atvilktņu skapi, kas aprīkots ar galda virsmu. Šis skapis ir izgatavots no izturīga finierējuma. Galda virsma būs parocīgs risinājums birojos, kur regulāri jāstrādā ar liela izmēra dokumentiem, piemēram, kartēm, būvniecības rasējumiem, arhitektūras projektiem, utt.. Klikšķiniet uz konkrēta produkta attēla, lai iepazītos ar papildu informāciju.

Vertikāls rasējumu skapis

Ja vēlaties ietaupīt birojā vietu, iesakām horizontālu lielformāta atvilktņu skapju vietā iegādāties kvalitatīvus un izturīgus vertikālus rasējumu skapjus. Šie skapji ir aprīkoti ar diviem vai četriem stieņiem, uz kuriem uzkarināt papīra lapas. Vertikālie skapji pieejami divos izmēros – A1 formāta dokumentiem vai A0 formāta dokumentiem. Ir pieejami modeļi ar slēdzamu vāku. Daži modeļi ir aprīkoti ar pretapgāšanās funkciju – atvēršanas brīdī automātiski atvāžas drošības kājiņas, bet, skapim veroties ciet, aizveras arī drošības mehānisms. Iepriekš aprakstītie produkti var palīdzēt jums ērti un efektīvi iekārtot savu darbavietu, lai katrai lietai būtu sava vieta. AJ Produktu plašajā klāstā ir arī citas uzglabāšanas mēbeles, tostarp instrumentu uzglabāšanas skapji, dažādas kastes un slēdzami skapīši, atslēgu skapīši un vēl daudz citu preču. Ar visu piedāvājumu varat iepazīties mūsu interneta mājaslapā.