• Ātra piegāde
 • 3 gadu garantija
 • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
7.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Interjera projekti

Kādi noliktavu plaukti jums nepieciešami?

Kādi noliktavu plaukti jums nepieciešami?
Raksts

Kādus noliktavu plauktus izvēlēties savai uzņēmējdarbībai? Mēs esam noliktavu aprīkojuma speciālisti, un mūsu piedāvājumā ir plašs plauktu klāsts daudziem un dažādiem mērķiem. Lai atvieglotu pareizā plaukta izvēli, esam izveidojuši nelielu ceļvedi, iedalot plauktu modeļus pēc to slodzes izturības. Galu galā plauktu izvēlē tas tomēr ir galvenais – pārliecība, ka plaukti noturēs ievietoto svaru.

Vieglām precēm


Light un Total ir pielāgojamas un izturīgas mūsu piedāvājuma klāsta plauktu sekcijas, kas ir teicami piemērotas ne sevišķi smagu priekšmetu, piemēram, grāmatu, mapju un arhīva kastu glabāšanai. Plaukti ir viegli saliekami, turklāt modernais dizains ir lieliski pieskaņojams jaukiem interjera elementiem, kārbām vai zaļajiem augiem, veidojot mūsdienīgu, industriāla stila iekārtojumu. Katra plaukta slodzes izturība ir 150 kg.

 

Mix novietnes


Tajā pašā plauktu kategorijā ir iekļauti plaukti Mix. Plauktu modelis Mix atšķiras no abiem iepriekšējiem ar to, ka sniedz iespēju izveidot kā atvērta tā slēgta tipa novietnes un kombinēt tās pēc vajadzības. Plauktus var aprīkot ar durvīm, atvilktnēm un citiem praktiskiem piederumiem. Plauktu plāksnes ir ērti iekaramas jebkurā augstumā, neizmantojot instrumentus. Piedāvājam četru dažādu augstumu un platumu plauktu sekcijas, nodrošinot pielāgojamus risinājumus jūsu noliktavas aprīkojumam. Pateicoties dažādu platumu sekcijām, jūs varēsiet izmantot visu telpas sienu.

Birojam un noliktavai


Ja meklējat īpaši stabilus plauktus, mēs iesakām Power. Domājam, ka šo plauktu raksturojums ietverts jau nosaukumā Šī plauktu sekcija ir teicami piemērota noliktavām, bet noderēs arī birojos, kur nepieciešams uzglabāt smagākus priekšmetus. Plauktu montāžai ir nepieciešamas skrūves un bultskrūves – tā jūs iegūsiet stabilu un izturīgu biroju un noliktavu plauktu sekciju. Šajā variantā esam paaugstinājuši katra plaukta slodzes izturību līdz 170 kg.

 

Industriāliem apstākļiem


Nākamie plaukti mūsu ,,plauktu hierarhijā” ir Transform. Šī plauktu sekcija ir īsts ,,transformers”, kuru var variēt un pielāgot jūsu biznesa vajadzībām. Katra plaukta slodzes izturība ir 190 kg. Tā galvanizētā metāla dizains iekļaujas gan robustajā darbnīcu vidē, gan veikalos vai birojos. Gala rāmji ir samontēti iepriekš, un vienīgais, kas nepieciešams, ir ieāķēt plauktus vajadzīgajā augstumā.

 

Kombinācijā ar darba galdu


Combo ir tieši tas, ko vēsta nosaukums. Pielāgojama plauktu sistēma, kas ļauj izveidot savu plauktu kombināciju, kuru turklāt var aprīkot ar darba galdu, izveidojot praktisku darba staciju. Plauktu sekcija Combo ir piemērota nedaudz skarbākiem apstākļiem, piemēram, darbnīcām un ražotnēm. Kombinēto plauktu montāža ir veicama pavisam vienkārši, - izmantojot gumijas āmuru, tam nav nepieciešamas skrūves. Piedāvājumā iekļauti daudzi praktiski Combo plauktu piederumi, turklāt jūs varat plauktos ievietot smagas preces, jo daudzu plauktu slodzes izturība ir līdz pat 700 kg. 

 

 

Izturīgākie no visiem


Esam nonākuši līdz visizturīgākajiem plauktiem mūsu piedāvājuma klāstā. Šī ir stabila platu plauktu sistēma, kurā var kraut smagas un apjomīgas kravas. Konstrukcija veidota no pulverkrāsota lokšņu metāla ar īpaši cietu un izturīgu apdari, kas piemērota palešu uzglabāšanai industriālos apstākļos. Šis plauktu modelis ir aprīkots ar kājām, kas skrūvējamas pie grīdas, garantējot darba drošību. Atkarībā no jūsu izvēlētās plauktu sekcijas vienā plauktā var iekraut 1000 kg kravu. Nav brīnums, ka esam to nodēvējuši par Tough.

 

 

Saistītie produkti
Gara laiduma plaukti Combo, 1981x1841x621 mm
Gara laiduma plaukti Combo, 1981x1841x621 mm
Art.nr. 276162
 • Plati plaukti
 • Piemērota smagām kravām
 • Izturīga un stabila
Plauktu bāzes sekcija, 2100x1000x500mm
Plauktu bāzes sekcija, 2100x1000x500mm
Art.nr. 27103
 • Iespējams izveidot segtu novietni
 • Pārvietojami plaukti
 • Izvēlei pieejami daudzi piederumi
Gara laiduma plaukti Tough, bāzes sekcija, 2000x1800x600 mm, 4 plaukti, skaidu plāksne
Gara laiduma plaukti Tough, bāzes sekcija, 2000x1800x600 mm, 4 plaukti, skaidu plāksne
Art.nr. 213117
 • Ar 4 platiem plauktiem
 • Lielgabarīta kravām
 • Intensīvai lietošanai

Radīt saistītos rakstus: