Kastes mazu priekšmetu uzglabāšanai

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Kastes efektīvai mazu priekšmetu uzglabāšanai

Kastes efektīvai mazu priekšmetu uzglabāšanai

Plaukti un skapji nav vajadzīgai tikai lielu un smagu lietu, iekārtām un aprīkojuma uzglabāšanai. Reizēm uzņēmumiem ir vajadzība uzglabāt mazus priekšmetus un detaļas. Lai nodrošinātu šādu iespēju, AJ Produktu piedāvājumā ir ērts līdzeklis arī izmērā mazāku priekšmetu uzglabāšanai: kastes maziem priekšmetiem. Sortimentā ir pieejamas dažāda veida kastes, kuras var viegli novietot uz lielāka izmēra stendiem un plauktiem. Pateicoties to nelielajam izmēram, tās var viegli pārvietot. Šie produkti ir lieliski piemēroti tādām darba vietām kā rūpnīcas, noliktavas, ražotnes, darbnīcas utt. Apskatiet AJ Produkti piedāvājumu un iepazīstieties ar kastēm mazu priekšmetu uzglabāšanai un produktu specifikācijām, lai iegūtu vairāk informācijas un izdarītu piemērotāko izvēli.

Noliktavas kastītes

AJ Produktu piedāvājumā ir noliktavām un darbnīcām īpaši piemērotas plastmasa kastes uzglabāšanai. Tās tiek dēvētas par noliktavas kastītēm. Produkts ir izgatavots no augsta blīvuma polietilēna, tādēļ tas ir ļoti izturīgs, stabils un piemērots risinājums lietošanai energoietilpīgās vietās. Šīs kastes ir ļoti izturīgas pret skābēm, mašīneļļām, šķīdinātājiem un temperatūras svārstībām (no -40°C līdz +80°C). Tās ir ērti paceļamas un sakraujamas, lai ietaupītu vietu. Kastēm ir vieta, kur pielīmēt etiķeti, lai to saturs būtu viegli nolasāms.

Modulējamās kastes

Tāpat kā noliktavas kastītes, arī modulējamās kastes ir lieliski piemērotas tādām darbībām kā mazu priekšmetu, instrumentu un citu lietu uzglabāšana, paņemšana un šķirošana. Kastēm ir izturīgi rokturi abos galos, tādēļ tās var viegli pacelt un sakraut vienu virs otras, lai ietaupītu vietu. Piedāvājumā ir arī piederumi, piemēram, atdalītāji, kurus var ievietot kastē gareniski vai šķērsām, izveidojot mazākus nodalījumus jeb ‘modulējot’. Šīm kastēm ir pieejami arī caurspīdīgi priekšējie vāki, kas sniedz iespēju ērti un ātri identificēt kastes saturu.

Citas specifikācijas