Kastes mazu priekšmetu uzglabāšanai

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Kastes efektīvai mazu priekšmetu uzglabāšanai

Plaukti un skapji un uzglabāšana nav vajadzīga tikai lielām un smagām iekārtām un aprīkojumam. Reizēm uzņēmumiem ir vajadzība uzglabāt mazus priekšmetus un detaļas. Lai nodrošinātu šādu iespēju, AJ Produktu piedāvājumā ir ērts līdzeklis šādu priekšmetu uzglabāšanai: kastes maziem priekšmetiem. Ir pieejamas dažāda veida kastes, kuras var viegli novietot uz lielāka izmēra stendiem un plauktiem. Pateicoties to nelielajam izmēram, tās var viegli pārvietot. Šie produkti ir lieliski piemēroti tādām darba vietām kā rūpnīcas, noliktavas, ražotnes, darbnīcas utt. Apskatiet mūsu piedāvājumu kastēm mazu priekšmetu uzglabāšanai un produktu specifikācijas, lai iegūtu vairāk informācijas un izdarītu izvēli.

Noliktavas kastītes

AJ Produktu piedāvājumā ir noliktavām un darbnīcām īpaši piemērotas kastes, kuras dēvē par noliktavas kastītēm. Produkts ir izgatavots no augsta blīvuma polietilēna. Tādēļ tas ir ļoti izturīgs, stabils un piemērots lietošanai energoietilpīgās vietās. Šīs kastes ir ļoti izturīgas pret skābēm, mašīneļļām, šķīdinātājiem un temperatūras svārstībām (no -40°C līdz +80°C). Tās ir ērti paceļamas un sakraujamas, lai ietaupītu vietu. Kastēm ir vieta, kur pielīmēt etiķeti, lai to saturs būtu viegli nolasāms. Noklikšķiniet uz produkta specifikācijas, ja vēlaties uzzināt vairāk par šo produktu.

Modulējamās kastes

Tāpat kā noliktavas kastītes, arī modulējamās kastes ir lieliski piemērotas tādām darbībām kā mazu priekšmetu, instrumentu un citu lietu uzglabāšana, paņemšana un šķirošana. Kastēm ir izturīgi rokturi abos galos, tādēļ tās var viegli pacelt un sakraut vienu virs otras, lai ietaupītu vietu. Piedāvājumā ir arī piederumi, piemēram, atdalītāji, kurus var ievietot kastē gareniski vai šķērsām, izveidojot mazākus nodalījumus jeb ‘modulējot’. Šīm kastēm ir pieejami arī caurspīdīgi priekšējie vāki. Lai labāk saprastu šo produktu funkcijas, apskatiet to specifikācijas.

Citas specifikācijas

Šīs nelielā izmēra kastes labi noderēs ne tikai intensīvās darba vietās, bet arī uzņēmumu birojos, kur ir nepieciešama vieta tādu bieži lietotu priekšmetu kā dzēšgumiju, zīmuļu un pildspalvu uzglabāšanai. Kastes mazu priekšmetu uzglabāšanai ir pieejamas dažādās krāsās, lai nodrošinātu iespēju, sašķirot uzglabājamo saturu pēc krāsām. Piedāvājumā ir kastes, kas izgatavotas no trim materiāliem: AB polietilēns, polietilēns un polipropilēns. Papildus šiem produktiem mūsu piedāvājumā ir plašs citu uzglabāšanas un transportēšanas produktu klāsts, piemēram, transportēšanas ratiņi, atkritumu konteineri, papīrgrozi, stendi un plaukti utt. Noklikšķiniet uz atsevišķiem produktiem, lai apskatītu to specifikācijas un varētu izvēlēties jūsu prasībām visatbilstošākos produktus.