• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Mēbeles skolām

Kvalitatīvas mēbeles skolām

 

Kopš 1975. gada mūsu mērķis vienmēr ir bijis nodrošināt kvalitatīvas mēbeles par atbilstošu cenu. Mūsu centieni neaprobežojas tikai ar birojiem, noliktavām un darbnīcām - mēs savu interešu loku esam paplašinājuši, iekļaujot izglītības vidi, piemēram, skolas, pirmsskolas iestādes un koledžas. Mūsu moderno skolu ēdnīcu mēbeļu klāsts ir veidots tā, lai sekmētu skolēnu attīstību un nodrošinātu ērtu un baudāmu atmosfēru, kas veicina labas sekmes. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāda veida skolas mēbeles mēs piedāvājam, un izvēlieties savām vajadzībām vispiemērotāko risinājumu.

 

Skolēnu krēsli

Klasē bērni krēslā pavada līdz pat sešām stundām dienā, piecas dienas nedēļā, tāpēc AJ produkti piedāvā skolēnu krēslus, kas atbilst bērna vajadzībām katrā attīstības posmā, nodrošinot ērtību visas dienas garumā. Mūsu ražotie krēsli pieejami dažādās krāsās un izmēros, un tiem ir atšķirīgas funkcijas un veidi. Noklikšķiniet uz atsevišķu produktu attēliem, lai uzzinātu sīkāk par parametriem.

 

Skolas soli un galdi

 

Mūsu ražotie skolas soli un galdi ir aprīkoti ar dažādām funkcijām, lai pielāgotos izglītības iestāžu vajadzībām. Daudziem galdiem piemīt skaņas slāpējošas īpašības, kas palīdz samazināt kopējo trokšņa līmeni klasē. Tieši tāpat kā ar krēsliem, skolēnu galdi pieejami dažādās formās un izmēros, no dažādiem materiāliem, lai jūs varētu izvēlēties savām vajadzībām un saviem skolēniem vispiemērotāko risinājumu.

 

Skolēnu skapīši

 

Arī skolā, tāpat kā jebkurā birojā, ir nepieciešama vieta, kur uzglabāt savas personīgās mantas. Mēs piedāvājam izturīgus skapīšus personīgo lietu glabāšanai, kas izgatavoti no tādiem materiāliem kā tērauds, plastmasa un siets. Izpētiet visus pieejamos skapīšu modeļus mūsu mājaslapā, lai uzzinātu papildu vairāk. Piedāvājam arī cita veida mēbeles garderobēm un skolu gaiteņiem.

 

Mēbeles rokdarbiem un amatniecībai

 

AJ Produkti piedāvā uzglabāšanas risinājumus ne tikai grāmatu, kancelejas priekšmetu un skolēnu personīgo mantu uzglabāšanai, bet arī mēbeles, kas piemērotas dažādu rokdarbu un amatniecības materiālu uzglabāšanai. Mēs ražojam arī darbagaldus un citus novatoriskus risinājumus attiecīgo nodarbju veikšanai, sākot no šūšanas galdiem un beidzot ar jaunā galdnieka darbagaldiem. Pie mums jūs varat iegādāties arī paklājus skolām, tāfeles un daudzus citus produktus. Piedāvājam gan parastās skolu mēbeles, gan skolas bibliotēkas mēbeles, kas palīdzēs uzlabot ikvienas bibliotēkas darbību. Ja jums nepieciešama papildu informācija vai atbalsts, sazinieties ar mums.