Ķerra: viegli piekraut, viegli iet

AJ Produktu piedāvātās ķerras ir izdevīgs ieguldījums visaugstākajā kvalitātē. Mēs garantējam, ka šīs ķerras jūs nepievils arī tad, ja pārvadājat apjomīgas kravas. Piedāvājumā esošie produkti ir uzticami gan darba vietā, gan ārpus tās. Mūsu klāstā ir četru veidu ķerras, kas ir iedalītas kategorijās pēc svara izturības, materiāla pārklājuma un lietošanas ērtuma (riteņiem un rokturi). Lai izvēlētos jūsu uzņēmuma vajadzībām atbilstošu ķerru, lūdzu, apskatiet produktu specifikācijas, lai varētu pieņemt informētu lēmumu.

Ietilpība

Atkarībā no ķerras izmēra un izturības to ietilpība ir no 90 L līdz 260 L. Mūsu piedāvātā klasiskā ķerra ir izgatavota tā, lai lietotājs sajustu tikai 15-20% no kopējā kravas slodzes, kas, piekraujot ar kaudzi, var sasniegt 110 L. Lielā ķerra ir paredzēta vieglu materiālu pārvadāšanai lielā apjomā un tās ietilpība ar kaudzi ir līdz 260 L. Tērauda un īpašas noslodzes ķerras maksimālā ietilpība ir 120 L.

Ērtība: riteņi un rokturi

Lielajai ķerrai ir divi riteņi, jo tai ir jāiztur milzīga slodze, bet pārējiem trīs modeļiem, kā ierasts, ir katram viens ritenis. Lielās ķerras divi riteņi nodrošina maksimālo stabilitāti un uzlabo līdzsvaru, ļaujot lietotājam strādāt ergonomiskākā pozā. Īpašas noslodzes ķerrai ir pneimatiskie riteņi, kas padara to vieglāk vadāmu un pārvietojamu. Visām ķerrām ir riteņi, kas nodrošina to vieglu pārvietošanu pat ar 260 L lielu kravu. Lielā un klasiskā ķerra ir aprīkota ar koka rokturiem, lai tie būtu silti un patīkami, un, līdz ar to, viegli lietojami pat nelabvēlīgos laika apstākļos.

Materiāls

Īpašas noslodzes ķerra, klasiskā ķerra un tērauda ķerra ir pilnībā izgatavota no lokšņu tērauda. Īpašas noslodzes ķerra ir pulverkrāsota, lai pasargātu to no rūsas, nodilumu un nolietojuma, kā arī no laika apstākļiem. Klasiskā ķerra ir pulverkrāsota un tās vanna ir no tērauda, lai pasargātu to no vēja un laika apstākļiem, bet īpašas noslodzes ķerra ir galvanizēta, lai pasargātu to no rūsas jebkādos apstākļos. Lielā ķerra ir izgatavota no izturīgas plastmasas, lai samazinātu tās svaru un atvieglotu lietotājam lielu kravu pārvietošanu. Plastmasai arī nedraud rūsa. Ķerras rāmis ir galvanizēts. Piedāvājumā esošās ķerras ir pieejamas dažādos izmēros un tām visām ir lielas vannas, kas būtībā darbojas tāpat kā izberamie konteineri, lai ķerras izkraušana būtu ātra un vienkārša. Lai izvēlētos ideālo ķerru, apskatiet produktu aprakstus un attēlus, lai noskaidrotu, kura no tām atbilst jūsu vajadzībām.