Industriālie riteņi un ritenīši

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Ritenīši mobilitātei darba vietās

Transportēšana ir viens no svarīgākajiem materiālu apstrādes aspektiem sarežģītās darba vietās, piemēram, noliktavās. Noliktavās izmanto dažādas iekārtas, piemēram, ratiņus, ķerras u.c., lai pārvietotu preces un produktus. Šāda mobilitāte ir iespējama pateicoties rāmja apakšā piestiprinātajiem ritenīšiem. AJ Produktu piedāvājumā ir kvalitatīvi ritenīši, kurus iespējams piestiprināt dažādām transportēšanas iekārtām, lai tās pielāgotu atbilstoši lietošanai, mērķim un darba telpai. Pirms veicat izvēli, apskatiet dažādos ritenīšu veidus.

Pneimatiskie ritenīši

Mūsu pneimatiskie ritenīši ir aprīkoti ar rullīšu gultņiem un nodrošina gludu pārvietošanos. To šarnīrsavienojumus ar neilona apdari var ieeļļot, lai pārvietošanās būtu īpaši ātra. Šie ritenīši ir pieejami ar platu, mīkstu vai izliektu protektoru. Protektors ir ar lielu virsmas platību un neatstāj nospiedumus uz grīdas. Mīksta protektora virsma ļauj ritenītim viegli tikt pāri sliekšņiem un līdzīgiem šķēršļiem, un padara to piemērotu lietošanai ārpus telpām un nelīdzenās vietās. Pneimatiskie ritenīši ir pieejami divos veidos - fiksēti un grozāmi. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un atšķirīgas svara izturības ritenīši. Lai uzzinātu vairāk, apskatiet mūsu produktu lapas, klikšķinot uz atsevišķiem ritenīšu attēliem.

Poliuretāna ritenīši

Piedāvājam poliuretāna ritenīšus, kas piemēroti smagām kravām. Tie būs ļoti noderīgi ratiņiem un ķerrām , kas parasti tiek izmantotas smagu kravu pārvietošanai sarežģītos apstākļos. Protektors ir izgatavots no poliuretāna, kas nodrošina zemu rites pretestību un ļauj ritenītim viegli pārvietoties pār jebkuru virsmu. Materiāls ir noturīgs pret eļļu, smērvielu un daudzu ķīmisku vielu iedarbību. Ritenītis ir īpaši izturīgs pret triecieniem un noslodzi. Līdz ar to tas ir labi piemērots lietošanai ražošanas vidē, kurā ir spēcīga iekārtu vibrācija. Piedāvājumā ir dažāda izmēra un atšķirīgas svara izturības ritenīši. Tie ir pieejami divos veidos: fiksēti vai grozāmi. Varat tos iegādāties ar vai bez bloķēšanas iespējas. Ja vēlaties vairāk informācijas, apskatiet mūsu dažādos produktus un izvēlieties ritenīti, kas atbilstu jūsu prasībām.

Neilona ritenīši

Šie ritenīši ir īpaši pielāgoti smagām kravām, vienlaikus nodrošinot mobilitāti. Neilona ritenīši neveido švīkas uz grīdas. Tie ir salīdzinoši viegli, ļoti izturīgi un ar lielisku svara izturību. Istabas temperatūrā neilons ir ļoti noturīgs pret ūdens, eļļas, organisko šķīdinātāju u.c. vielu ietekmi. Tā kā šādas vielas bieži tiek izmantotas energoietilpīgās vidēs, ritenīši šādiem apstākļiem ir ļoti piemēroti šādiem apstākļiem. Atkarībā no izvēlētā veida ir pieejamas dažādas svara izturības pakāpes. Ritenīši ir pieejami gan fiksēti, gan grozāmi, kā arī ar vai bez bloķēšanas iespējas. Jums atliekt izvelēties un iegādāties ritenīti atbilstoši jūsu prasībām. Pirms veikt pirkumu, apskatiet dažādos mūsu piedāvājuma produktus. Tiešsaistē veiktiem pirkumiem piedāvājam bezmaksas piegādi.