Platformas ratiņi palīdz vienkāršot darbu

Noliktavās, rūpnīcās, tirdzniecības zālēs ir ļoti svarīgi parūpēties par funkcionālām transportēšanas sistēmām. Platformas ratiņi ir viens no šādiem elementiem, kas ļauj atslogot darbiniekus un vieglāk pārvietot preces vai pakalpojumus nelielos attālumos. Lielākoties tie tiek izmantoti īpaši smagu lietu pārvietošanai. AJ Produkti sortimentā atrodams plašs šādu ratiņu sortiments. Dalāmies ar ieteikumiem, kā izvēlēties tieši Tev piemērotākos.

Daudzveidīgie Platformas ratiņiņi

Platformas ratiņiņi mēdz būt izgatavoti no dažādiem savstarpēji kombinētiem materiāliem – metāla, plastmasas un MDF. Iespējams izvēlēties gan standarta, gan arī salokāmus ratiņus.
Šādu ratiņu viens no būtiskākajiem elementiem ir riteņi, jo lielākoties tieši no tiem atkarīgs tas, cik ērti būs stumt ratus un cik ilgi tie kalpos. AJ Produkti sortimentā pieejami noliktavām, ražotnēm un citām vietām paredzēti ratiņi ar pneimatiskajiem gumijas, cietiem gumijas vai īpaši elastīgas gumijas ritenīšiem.
Ratiņus iespējams izvēlēties ar vai bez riteņu bloķēšanas sistēmas. Ja darbs notiks slīpās vietās, vēlams izvēlēties ratiņus ar bloķēšanas sistēmu, savukārt, ja tie tiks izmantoti vien pa gludo noliktavas grīdu, iespējams, bez bloķēšanas var iztikt.
Der zināt arī, ka Platformas ratiņi ir ar atšķirīgu nestspēju, tāpēc ir jāizplāno, vai pietiks vien ar 120 kg svarnesību vai tomēr jāizvēlas kas pamatīgāks. AJ Produkti sortimentā pieejami ratiņi, ar kuriem vienlaikus iespējams transportēt līdz pat 700 kg.

Platformas ratiņi un to pielietojums

Lielākoties tie tiek izmantoti dažādās noliktavās, tirdzniecības vietās, ražotnēs un citviet, kur nepieciešams uz un no plauktiem, glabāšanas vietām nelielos attālumos transportēt salīdzinoši smagas lietas, piemēram, pārtikas produktu paletes uz lielveikala plauktiem vai sadzīves tehniku, kas no automašīnas jānogādā līdz klienta namdurvīm.
Atkarībā no tā, kādas lietas tiks transportētas ar ratiem, jāizvēlas platformas materiāls – tā var būt plastmasa, metāls vai MDF. Visstingrākās, taču arī smagākās ir metāla platformas, kas savstarpēji sametinātas un krāsotas pulvertehnikā.
Daži ratu modeļi ir aprīkoti ar pneimatiskajiem ritenīšiem, kas nodrošina vieglāku manevrēšanu ar kravu. Tāpat var izvēlēties platformas ratus ar vadības rokturi, lai varētu viegli izgriezties gar stūriem.

Ratiņi specifiskiem gadījumiem

AJ Produkti sortimentā atradīsiet ne tikai standarta piedāvājumu, bet arī ratiņus, kas noder vietās ar specifiskām prasībām. Piemēram, Multi Trolley ® ratiņi ir aprīkoti ar četriem pie platformas piestiprinātiem regulējamiem stieņiem un ar tiem viens cilvēks spēs pārvietot lielas un smagas kravas, it īpaši tādas mēbeles kā galdus un dīvānus.
Cits risinājums ir daudzfunkcionālie ratiņi, kurus var izmantot gan kā platformu, gan noliktavas ratiņus. Tos var ātri un viegli pārveidot vajadzīgajā formā un tādējādi tie ir lieliski piemēroti darba vietām, kurām ir nepieciešami abi ratiņu veidi, taču ir par maz vietas vai finanšu.

Viss komplekts

Plānojot darbu noliktavā, jādomā par dažādiem elementiem kompleksi. Labā noliktavā nepieciešami gan ratiņi preču pārvietošanai, gan izturīgi plaukti, pacēlāji, dažādi stendi utt. Vislabāk to visu iegādāties vienuviet, lai gūtu pārliecību, ka elementi savstarpēji saskanēs gan funkcionāli, gan dizainiski.
Kā izvēlēties ratiņus?
Nobeigumā apkopojam būtiskāko, kas jāpatur prātā, izvēloties platformas ratiņus!
Pirms iegādes izplānojiet, cik smagas kravas ar šiem ratiem būs nepieciešams pārvadāt.
Izvērtējiet, kādi papildu elementi nepieciešami, piemēram, vai nepieciešamas bremzes.
Pievērsiet uzmanību ratiņu riteņiem, jo tieši no tiem būs atkarīgs manevrēšanas ērtums un ilgmūžība.
Platformas ratiņi ir lielisks palīgs ikvienā vietā, kur nepieciešams pārvietot nelielos attālumos smagus priekšmetus. AJ Produkti sortimentā atradīsi tieši savām vajadzībām atbilstošo!