Platformas rati

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Iegādājieties platformu ratiņus

Transportēšanas sistēmas ir ļoti nozīmīgas noliktavās, rūpnīcās, ražotnēs utt., jo tās nodrošina preču un produktu pārvietošanu. AJ Produktu piedāvājumā ir daudzi transportēšanas risinājumi, kas palīdzēs uzņēmumiem vienkāršot noliktavas procesus. Mēs piedāvājam tādus būtiskus transportēšanas risinājumus noliktavās kā platformu ratiņus, platformu ratus un noliktavu ratiņus, kā arī dažāda veida palešu ratiņus. Tālāk sniegts šo produktu īss apraksts, to galvenās priekšrocības un raksturīgākie elementi.

Platformu ratiņu raksturīgākie elementi

Mūsu piedāvājumā ir dažādi platformu ratiņi, kas izgatavoti no metāla, plastmasas un koka, tostarp arī Atlas un Thor platformu ratiņi, kā arī salokāmi platformu ratiņi utt. Ratiņus var ļoti viegli pārvietot no vienas vietas uz otru pateicoties to kvalitatīvajiem ritenīšiem. Ir pieejami trīs dažāda veida ritenīši: pneimatiskie gumijas ritenīši, cietas gumijas un īpaši elastīgas gumijas ritenīši. Jūs varat izvēlēties ratiņus ar vai bez riteņu bloķēšanas sistēmas. Ratiņu svara izturība ir no 120 kg līdz 700 kg. Piedāvājumā ir ļoti daudz dažādu izmēru, lai jūs varētu sameklēt transportēšanas ratiņus , kas atbilst jūsu vajadzībām. Apskatiet visu ratiņu piedāvājumu, lai atrastu sev piemērotāko modeli.

Platformu ratu raksturīgākie elementi

AJ Produkti spēj piedāvāt plašu izvēli tiem, kas meklē platformu ratus. Tie ir veidoti līdzīgi kā platformu ratiņi, bet ir piemēroti lielas noslodzes preču transportēšanai. Atkarībā no jūsu vajadzībām, ir iespējams iegādāties ratus ar plastmasas platformām, pulverkrāsotām un metinātām metāla platformām, kā arī ar stingrām un izturīgām koka platformām. Daži modeļi ir aprīkoti ar pneimatiskiem ritenīšiem, kas atvieglo manevrēšanu ar kravu. Tāpat varat izvēlēties platformas ratus ar vadības rokturi, lai varētu viegli izgriezties gar stūriem. Lai iegūtu vairāk informācijas, noklikšķiniet uz produkta specifikācijas.

Ratiņi īpašam pielietojumam

Papildus standarta platformu ratiņiem un ratiem piedāvājam vairākus ratiņus, kas atbilst specifiskākām vajadzībām. Piemēram, Multi Trolley ® ratiņi ir aprīkoti ar četriem pie platformas piestiprinātiem regulējamiem stieņiem un ar tiem viens cilvēks spēs pārvietot lielas un smagas kravas, it īpaši tādas mēbeles kā galdus un dīvānus. Vēl viens variants ir daudzfunkcionālie ratiņi, kurus var izmantot gan kā platformu, gan kā noliktavas ratiņus. Ratiņus var ātri un viegli pārveidot vajadzīgajā formā un tie ir lieliski piemēroti darba vietām, kurām ir nepieciešami abi ratiņu veidi, bet ir par maz vietas vai līdzekļu. Lai uzzinātu vairāk, apskatiet mūsu produktu un piederumu katalogu.

Līdzīgi produkti

Varbūt jūsu vajadzībām labāk atbilst citi transportēšanas risinājumi. Padomājiet vai palešu ratiņi un ratiņi kastēm, transportēšanas ratiņi, noliktavas ratiņi u.c. nebūtu piemērotāki jūsu preču pārvietošanai nekā platformu rati. Vairāk informācijas atradīsiet, noklikšķinot uz dažādo produktu lapām.