Platformas rati

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Iegādājies platformu ratiņus

Transportēšanas sistēmas ir ļoti nozīmīgas noliktavās, rūpnīcās, ražotnēs utt., jo tās nodrošina ērtu preču un produktu pārvietošanu. AJ Produktu piedāvājumā ir daudzi transportēšanas risinājumi, kas palīdzēs uzņēmumiem vienkāršot noliktavas procesus. Mēs piedāvājam tādus būtiskus transportēšanas risinājumus noliktavās kā platformu ratiņus, platformu ratus un noliktavu ratiņus, kā arī dažāda veida palešu ratiņus. Tālāk vari iepazīties ar produktu īsu apraksts, to galvenajām priekšrocībām un raksturīgākajiem elementiem.

Platformu ratiņu raksturīgākie elementi

Mūsu piedāvājumā ir dažādi platformu ratiņi, kas izgatavoti no metāla, plastmasas un koka. Tāpat pieejami kā salokāmi platformu ratiņi, tā arī netransformējamas konstrukcijas produkti. Platformu ratiņi atšķiras gan to izmērā, gan aprīkojumā. Ratiņus var ļoti viegli pārvietot no vienas vietas uz otru, pateicoties to kvalitatīvajiem ritenīšiem. Pieejami rati ar dažāda veida ritenīšiem, tātad atšķirīgu gumijas cietības pakāpi, kas lieliski piemērota ratiņu pārvietošanai pa dažādām virsmām. Tāpat pieejami produkti ar atšķirīgu kravnesību, sākot no mazākas slodzes izturības, beidzot ar kravnesību, kas piemērota arī smagāku produktu un materiālu pārvietošanai. AJ Produkti piedāvājums ir patiešām plašs, tādēļ ikviens var atrast savām vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Platformu ratu raksturīgākie elementi

AJ Produkti spēj piedāvāt plašu izvēli tiem, kas meklē platformu ratus. Tie ir veidoti līdzīgi kā platformu ratiņi, bet ir piemēroti lielas noslodzes preču transportēšanai. Atkarībā no tavām vajadzībām, ir iespējams iegādāties platformas ratus, kas veidoti no plastmasas, metāla un arī koka. AJ Produkti atrodamie platformas rati atšķiras gan ar to kravnesību, gan aprīkojumu. Daži modeļi ir aprīkoti ar pneimatiskiem ritenīšiem, kas atvieglo manevrēšanu ar kravu. Tāpat vari izvēlēties platformas ratus ar vadības rokturi, kas būtiski atvieglos manevrēšanu arī šaurākās vietās.

Ratiņi īpašam pielietojumam

Papildus standarta platformu ratiņiem un ratiem piedāvājam vairākus ratiņus, kas atbilst specifiskākām vajadzībām. Pieejami produkti, kas sniedz iespēju ērti un viegli vienatnē pārvietot pat lielas un smagas kravas. AJ Produkti atrodami patiešām daudzfunkcionāli platformas rati, atsevišķi modeļi no platformas spēj pārtapt arī par noliktavu ratiņiem. Šādus ratiņus var ātri un viegli pārveidot vajadzīgajā formā un tie ir lieliski piemēroti darba vietām, kurām ir nepieciešami abi ratiņu veidi, bet ir par maz vietas vai līdzekļu. Lai uzzinātu vairāk, apskatiet mūsu produktu un piederumu katalogu.

Līdzīgi produkti

Katras noliktavas darbības specifika, protams, atšķiras, tādēļ ir vērts padomāt arī par citiem transportēšanas risinājumiem, kas var būtiski atvieglot preču pārvietošanu un uzlabot darbinieku ikdienu. Iepazīsties arī ar palešu ratiņiem, ratiņu kastēm, naliktavas ratiņiem un citiem transportēšanas produktiem, un izvēlies savām vajadzībām piemērotāko risinājumu. Vairāk informācijas atradīsi, noklikšķinot uz dažādo produktu lapām.