Režģeveida rati un konteineri

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Režģveida konteineri – īpaši parocīgs risinājums klientu apkalpošanā

Ja uzņēmumam ir noliktava, saprotams, ka tajā nepieciešams plašs un funkcionāls aprīkojums, lai veiksmīgi organizētu preču plūsmu, uzturētu kārtību un operatīvi apkalpotu klientus. Viens no elementiem ir režģveida konteineri - ratiņi ērtai preču pārvietošanai.

Noliktavu aprīkojums

Ikvienas noliktavas efektīva darbība atkarība ne tikai no darbiniekiem, bet arī viņiem pieejamā aprīkojuma. Tas nozīmē, ka ir nepieciešami dažādi ratiņi, tehnika, pacēlāji, atbilstošs darba apģērbs utt. Jo pārdomātāka būs sistēma un labāks aprīkojums, jo efektīvāk viss darbosies.
Liela vērība jāpievērš arī drošībai un ergonomikai – jāizmanto atbilstošas plauktu sistēmas un celšanas palīglīdzekļi, rūpējoties par darbinieku labsajūtu un produktīvu darbu.

Palīgs dažādās vietās

Dažādi stumjamie ratiņi noder dažādās vietās, kur nepieciešams pārvietot lietas. Visbiežāk šādus ratiņus redzam ēdināšanas iestādēs, kur tie noder paplāšu pārvietošanai, taču tie ir noderīgs palīgs arī noliktavās, veikalos u.tt.
Ratiņi ir pieejami dažādos izmēros un komplektācijā, svarīgi tos izvēlēties atbilstoši mērķim. Jau pieminētajās ēdināšanas iestādēs jāizvēlas ratiņi, uz kuriem pietiks vietas paplātēm, uz kurām atrodas arī pudeles un glāzes, savukārt apģērbu veikalā labs palīgs būs rati, uz kuriem iespējams salikt pakaramus ar apģērbu.

Funkcionalitāte

Ja noliktava ir savienota ar elektroniskās apstrādes sistēmu, režģveida konteineru ratiņi ir praktisks palīgs pasūtījumu sagatavošanā klientiem. Šie ratiņi nodrošina iespēju piekļūt augstāk novietotām precēm, komplektēt pasūtījumu un transportēt preces.
Lai režģa konteineri būtu ērti lietojami, ir svarīgi, lai tie aprīkoti arī ar bremzēm, it īpaši, ja darbs norit arī uz slīpām vietām vai ratiņi tiek izmantoti arī, piemēram, liftā. Iespējams, var noderēt arī speciāli āķi vai plaukti, pakaramie, taču arī tas viss jāizvēlas, ņemot vērā konkrētās vietas specifiku un veicamo darbu veidu.

Režģveida konteineri un to izmēri

AJ produkti sortimentā atrodami dažāda izmēra ratiņi. Lielākoties šādu ratiņu pārvietošana un apkalpošana ir darbinieku ziņā, tāpēc jāpadomā, lai darbinieki varētu aizsniegt arī augstāk novietotās preces, kā arī lai ratiņi būtu viegli manevrējami un nebūtu pārlieku smagi. Ne mazāk svarīgs kritērijs ir pārvietojamo preču izmērs un svars. Režģu konteineri būs labs palīgs vien tad, ja tajos būs ērti ievietot preces, ja tās nekarāsies pāri malām un nekritīs ārā pārvietošanas laikā.
Pieejami arī salīdzinoši zema izmēra ratiņi, kuri būs piemēroti nelielu preču pārvietošanai vai sakārtošanai. Veikalos dažkārt tādi tiek izmantoti arī preču izvietošanai.

Izvēles kritēriji
Ja esat nolēmuši, ka uzņēmumam nepieciešami režģveida konteineri preču pārvietošanai, jātiek skaidrībā par to izmēriem, kas visvairāk atbildīs konkrētā uzņēmuma vajadzībām. Paši ratiņi ir izgatavoti no metāla, līdz ar to tie ir pietiekami izturīgi un ilgmūžīgi. Vēlams pakonsultēties ar saviem noliktavas darbiniekiem, jo tieši viņi vislabāk pateiks priekšā, kādi ratiņi var atvieglot viņu ikdienas darbu.
Kad vēlmes ir aptuveni skaidras, ieskatieties AJ produkti sortimentā un atrodiet tur savu jauno noliktavas palīgu!