Ratiņi kastēm un groziem

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Darbnīcu ratiņi un ratiņi kastēm

Darbnīcās, noliktavās un ražošanas telpās strādājoši bieži saskaras ar veselības problēmām. Smagu priekšmetu celšana var radīt muguras traumas. AJ Produkti piedāvā risinājumus, kas ļauj izvairīties no šādām traumām darba vietā. Izvēlieties no mūsu plašā ergonomiskā aprīkojuma klāsta vai izmantojiet transportēšanas ratiņus un ratiņu kastes, lai samazinātu darba vietā gūto traumu skaitu. Tālāk sniegta padziļināta informācija par mūsu piedāvātajiem ratiņiem kastēm.

Saplākšņa ratiņi

Saplākšņa ratiņi ir koka ratiņi kastēm ar izgrieztu rokturi vidū, lai tos būtu viegli pārvietot, kad tie netiek lietoti. Ratiņi izgatavoti no bērza saplākšņa un ir pieejami arī ar neslīdošu platformas pārklājumu. Ar šiem ratiņiem var pārvadāt līdz 400 kg smagas kravas, kas būs īpaši ērti izdarāms pateicoties viegli ritošiem elastīgiem gumijas ritenīšiem. Šie viegli manevrējamie koka ratiņi ir pieejami arī kā pamatmodelis ar nosaukumu ekonomiskie koka ratiņi, kuru svara izturība ir 240 kg. Savā darba vietā izmantojiet arī transportēšanas ratiņus, lai samazinātu smagu priekšmetu pārvietošanas radīto slodzi. Lai iegūtu produktu specifikācijas, noklikšķiniet uz atsevišķa produkta attēla.

Plastmasas ratiņi

Lielākā daļa mūsu plastmasas ratiņu ir ar vaļēju pamatni un ir izgatavoti no izturīgās ABS plastmasas. To svara izturība ir no 150 kg līdz 250 kg, un ar tiem var viegli pārvietot dažāda veida kastes. Tos ir higiēniski un viegli tīrāmi. Tāpat varat izmantot Silentmaster ® savienojamos plastmasas ratiņus, kuri ir savienojami sānos vai galos, lai izveidotu daudz lielāku platformu. Tos var viegli sakraut vienu virs otra, kad tie netiek lietoti, un katriem ratiņiem ir 150 kg liela svara izturība. Piedāvājumā ir arī ratiņi ar garu rokturi, lai ar tiem varētu viegli manevrēt pat nepieliecoties. Lai uzzinātu vairāk, izskatiet mūsu produktu sarakstus.

Metāla ratiņi

AJ Produkti piedāvā arī metāla ratiņus no galvanizēta un cinkota tērauda. Ar šiem ratiņiem var atvieglot plastmasas kārbu, kastu un citu smagu kravu līdz 300 kg (atkarībā no modeļa) transportēšanu un uzglabāšanu. Darbnīcām un rūpnīcām būtu prātīgi ieguldīt īpaši izturīgos ratiņos, lai pārvietotu un transportētu smagākas kravas. Mūsu piedāvājumā ir arī vienkārši alumīnija ratiņi, kuru svara izturība ir 300 kg un kuri ir ļoti vienkārši lietojami. Vieglākiem darbiem paredzētie stūri ar ritenīšiem ir lieliski piemēroti lielāka izmēra kravas pārvietošanai pa līdzenu grīdu. Lai labāk saprastu produktus, apskatiet katra atsevišķo lapu.

Ratiņu statīvs un rokturi

Galvanizēt ratiņu statīvs ir lieliski piemērots visu ratiņu uzglabāšanai un pārvietošanai, kad tie netiek lietoti. Statīvā ir vieta 10 plastmasas ratiņiem, kuru izmērs ir 600x400mm. Piedāvājumā ir arī rokturi dažiem ratiņiem, lai tie būtu vieglāk manevrējami. Apskatiet mūsu produktu sarakstu, lai saprastu, kuri ratiņi un ratiņu kastes vislabāk atbilst jūsu prasībām.