Ratiņi ar plauktiem

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Ratiņi ar plauktiem – funkcionāls palīgs ikvienam

Ratiņi ar plauktiem ir funkcionāls palīgs, šķiet, ikvienā vietā, kur nepieciešams pārvietot un uzglabāt kādus priekšmetus. Izturīgi un stabili ratiņi palīdz strādāt efektīvāk un vairo darbaprieku.

Dažādām vietām un mērķiem

Būtībā tas ir risinājums divi vienā – gan palīgierīce transportēšanai, gan arī vieta, kur uzglabāt nelielas lietas, līdz ar to šādi ratiņi var būt noderīgi ēdināšanas iestādēs, kur nepieciešams nogādāt ēdienu līdz galdiņiem, slimnīcās, kur personālam, apciemojot pacientus, jāņem līdzi daudz nelielu lietu, arī kosmētikas salonos, uzkopšanas kompānijās un pat tradicionālos birojos un nelielās noliktavās.

Ar ratiņiem pārvietot dažādas lietas ir fiziski ievērojami vienkāršāk, kā arī tajos var ievietot daudz vairāk priekšmetu, nekā būtu iespējams aiznest rokās.

Katrai vietai savi ratiņi ar plauktiem

Tā kā AJ Produkti sortimentā ir dažāda izmēra un veidu ratiņi, jāizvēlas tieši konkrētā uzņēmuma specifikai un darbības nozarei atbilstošākie. Tā, piemēram, uzkopšanas kompānijai noderēs ratiņi, kuru sānos stiprināmi maisi un plauktos iespējams izvietot dažādus tīrīšanas līdzekļus.

Restorāniem piemērotāki būs dizainiski bagātīgākie ratiņi, kas ir salīdzinoši zemi un ar rokturiem abos galos. Nerūsējošā tārauda ratiņi ir ne vien izturīgi, bet arī augstām higiēnas prasībām atbilstoši un viegli tīrāmi. Tādēļ tos ieteicams izvēlēties ēdināšanas nozarē strādajošajiem uzņēmumiem.

Savukārt, ja nepieciešami ratiņi, piemēram, noliktavai vai tirdzniecības zālei, būtiski pievērst uzmanību to izturībai un iegādāties ratiņus ar lielākiem riteņiem un izturīgām metāla konstrukcijām, lai tajos varētu vienlaikus pārvadāt lielāku apjomu priekšmetu.

Papildfunkcijas

Atbilstoši tam, kādas funkcijas būs jāpilda ratiņiem, jāizvēlas arī papildu aprīkojums. Mēs iesakām izvēlēties ratiņus ar bremzēm, taču piedāvājumā ir arī modeļi, kuru riteņiem bermzēšanas mehānismu nav. Ja nāksies pārvadāt smagus priekšmetus, jāpievērš uzmanība ratiņu maksimālajai ieteicamajai svara izturībai.
Dažkārt var būt noderīgi arī slēgti ratiņi, kuros daļa plauktu ir aizverami ar durtiņām. Tādi ir neaizstājams palīgs, piemēram, kosmetologiem vai medmāsām.

Savukārt, ja ratiņus plāno izmantot arī kā darba virsmu, pievērs uzmanību virsmas stabilitātei un izturībai. Izvēlies nodilumizturīgu virsmu.

Materiāli

Lielākā daļa ratiņu tiek izgatavoti no nerūsējošā tērauda, kombinējot to ar plastmasu vai koku. To riteņi parasti ir no gumijas vai plastmasas. Visi šie materiāli ir izturīgi un viegli kopjami. Tomēr, ja paredzams, ka rati ar plauktiem atradīsies vietā ar lielu noslodzi vai saskarē ar pastiprinātu mitrumu, ķīmiskām vielām, labāk izvēlēties materiālus, kas piemēroti šādiem apstākļiem.

Kā izvēlēties?

Visvieglāk izvēlēties piemērotākos ratiņus konkrētajai situācijai būs tad, ja pirms to iegādes precīzi noformulēsiet vajadzības un vēlmes. Daži jautājumi, ko vajadzētu sev uzdot:

Cik daudz un cik smagas lietas tajos tiks novietotas?
Cik lieli ratiņi būs ērti?
Vai to virsma tiks izmantota darbam?
Kādos apstākļos tiks izmantoti ratiņi?
Vai darbu iespējams atvieglot, izvēloties kādus papildu elementus ratiņiem, piemēram, bremzes, veramus plauktus vai tml.?

Kad vēlmes ir skaidras, atliek ielūkoties AJ Produkti sortimentā un izvēlēties, kuri ratiņi ar plauktiem šķiet paši ērtākie un piemērotākie.