Ratiņi

Noliktavas plaukti un iekārtojums

Uzņēmuma Airshoppen noliktavas Zviedrijā izveide no A līdz Z

Uzzini vairāk šeit!

Ratiņi ar plauktiem un cits aprīkojums materiālu transportēšanai darba vietās

AJ Produkti atvieglo darbnīcu un noliktavu ikdienu, piedāvājot noturīgas kvalitātes un prasmīgi veidotus ratiņus, kurus var izmantot materiālu transportēšanai. Tie ne tikai spēs darboties smagos darba apstākļos, bet var arī palīdzēt jums paaugstināt darba produktivitāti. Pirms veikt pirkumu, apskatiet dažādos transportēšanas ratiņu variantus mūsu piedāvājumā, lai izvēlētos produktu, kas vislabāk atbilst jūsu prasībām.

Platformu ratiņi

Mūsu piedāvājumā ir izturīgi un stabili ratiņi ar plauktiem, kas ir īpaši piemēroti darbam sarežģītos apstākļos. Tos var izmantot, lai pārvietotu instrumentus, iekārtu detaļas un aprīkojumu noliktavās un ražotnēs. Ratiņu rāmji ir zilā krāsā un izgatavoti no pulverkrāsota tērauda. Mēs piedāvājam platformu ratiņus ar MDF plātņu plauktiem atšķirīgā daudzumā. Svara izturība mainās atkarībā no ratiņu veida un plauktu izkārtojuma. Ratiņi ir aprīkoti ar diviem fiksētiem ritenīšiem un diviem grozāmiem ritenīšiem, kas ritēs arī tad, ja uz ratiņiem būs novietota smaga krava. Ratiņu īsākā mala aprīkota ar rokturi, lai tos būtu ērti stumt vai vilkt.

Ratiņi ar plauktiem

Mūsu populārākais šādu ratiņu modelis vienkāršo preču transportēšanu un nodrošina lielāku mobilitāti praktiski jebkurā darba vietā. Tas piedāvā praktisku un izturīgu risinājumu, kuru var viegli pārvietot un izmantot kā papildu uzglabāšanas vietu. Šādus ratiņus var izmantot tādās darba vietās kā ēdnīcas, darbnīcas, noliktavas utt. Ratiņu plaukti ir izgatavoti no stiklšķiedras un polipropilēna, lai tie būtu piemēroti lietošanai skarbos apstākļos. Tiem ir divi fiksēti un divi grozāmi ritenīši.

Darbnīcu ratiņi

Izturīgie darbnīcu ratiņi ir vislabāk piemēroti smagas noslodzes darbam sarežģītos apstākļos, piemēram, noliktavās, montāžas rūpnīcās, darbnīcās utt. Tie ir aprīkoti ar metinātiem, virsmas līmenī piestiprinātiem plauktiem ar atšķirīgu svara izturību atkarībā no ratiņu veida un izvēlētā plauktu skaita. Šos ratiņus var izmantot arī industriālās darba telpās. Tos var izmantot preču transportēšanai vai instrumentu savākšanai un uzglabāšanai. Augšējais plaukts ir piemērots montāžas darbiem, bet apakšējais nodrošina papildu uzglabāšanas vietu. Daži darbnīcas ratiņu modeļi ir aprīkoti ar nelielām atvilktnēm, kurās var uzglabāt instrumentus, piemēram, kaltus, cērtes, mazus āmurus utt. Papildus šiem ratiņiem piedāvājumā ir arī citi veidi, piemēram, komplektēšanas ratiņi, instrumentu ratiņi un regulējami paplāšu rati, lai jūs varētu atrast sev nepieciešamo. Lai iegūtu vairāk informācijas, apskatiet mūsu ratiņu produktu sarakstu.