Palešu plaukti

Palešu plaukti

Kā Tu vari piemeklēt piemērotākos palešu plauktus

Uzzini šeit!

Palešu plaukti palīdz noliktavā ieviest kārtību

Lai noliktavā ieviestu kārtību, nepieciešami ne tikai atbildīgi un profesionāli darbinieki, bet arī atbilstošs noliktavas aprīkojums. Katrā noliktavā parasti tiek glabāts liels daudzums preču, tāpēc jācenšas, lai telpa būtu maksimāli sakārtota un efektīvi izmantota. Talkā nāk palešu plaukti.
Būtiskākie ieguvumi
Palešu plaukti palīdz telpu izmantot ne tikai visā tās grīdas platībā, bet arī vertikāli, nodrošinot iespēju paletes novietot vienu virs otras. Līdz ar to iespējams ne tikai izvietot vairāk preču, bet arī darīt to pārskatāmāk.
Nepieciešamības gadījumā plauktu sistēmas ir paplašināmas, iegādājoties papildsekcijas laikā, kad uzņēmums aug un sasniedz arvien lielākus darba apjomus. Tā ir iespēja ieviest kārtību, strukturēt sortimentu un izveidot arī brīvo telpu, lai noliktavā ērti varētu pārvietoties darbinieki un tehnika.

AJ Produkti sortimentā pieejami uzticami palešu grīdas plaukti ar 7 gadu garantiju, tādēļ tie būs lielisks ilgtermiņa ieguldījums, kas sniegs iespēju efektīvi izmantot noliktavas kapacitāti un uzglabāt dažāda smaguma preces un materiālus.

Palešu plaukti ULTIMATE

ULTIMATE ir vieni no modernākajiem un pieprasītākajiem noliktavu plauktiem Eiropā, kas nopērkami arī Latvijā. Tie atbilst visiem standartiem, ko apliecina arī sertifikācija saskaņā ar Eiropas standartu SS/ne 15512. Plaukti ir ne tikai funkcionāli un praktiski, bet arī vizuāli pievilcīgi. Tos veidojot, padomāts arī par mūsdienīgu dizaina risinājumu, kas noliktavas telpu arī vizuāli padarīs par gaumīgu un sakārtotu vietu.

Rāmji un atbalsta sijas

Izvēloties savai noliktavai piemērotāko risinājumu, jāizvērtē, cik daudz un kādas preces būs nepieciešams glabāt. Dodot priekšroku vienam vai otram plauktu risinājumam, jāņem vērā palešu izmēri un to atbilstība tavām vajadzībām. Plaukti ir transformējami un pielāgojami dažādām vietām un prasībām.
Plauktu galos atrodas rāmji, kuriem iespējama dažāda celtspēja. Tie izgatavoti no cinkota tērauda, tādējādi ir maksimāli ilgmūžīgi. Rāmji pieejami augstumā līdz pat 12500 mm. Ja nepieciešams taupīt vietu vai izvietot salīdzinoši nelielas preces, var noderētu arī īpaši kompaktie – 80 mm platie tērauda rāmji.
Tāpat arī sortimentā ir dažāda profila un izmēra sijas. To izmēri ir no 950 līdz 3600 milimetriem. Pieejamas dažādu tipu sijas.
Lai palešu plaukti būtu vēl funkcionālāki, tiem pieejams arī papildaprīkojums – statņu aizsargi, rāmju aizsargi, svaru izlīdzinošās plāksnes, starpsijas utt. Stabilitāti nodrošina pie zemes stiprināmās skrūves, tādēļ grīdas plaukti ir uzticams risinājums, kas sniedz iespēju uzglabāt dažāda smaguma preces.

Varbūt ULTIMATE PUSH-BACK?

Kādas priekšrocības piemīt ULTIMATE PUSH-BACK plauktu sistēmām? Viena no pamata priekšrocībām ir, ka tie palielina noliktavu platību ar minimāliem izdevumiem. Ar šo palešu plauktu sistēmu ir iespējams uzglabāt daudz vairāk preču, izmantojot ļoti nelielu grīdas platību. Šī plauktu sistēma nepieciešamības gadījumā ir vienkārši paplašināma, bāzes sekcijai pievienojot papildsekcijas.
Izmantojot pretsecības metodi (LIFO), iespējams apstrādāt lielus uzglabājamo vienību daudzumus, vienlaikus ietaupot gan laiku, gan vietu. Savukārt, pateicoties kompaktajiem ratiņiem un sliedēm, ULTIMATE PUSH-BACK palešu plaukti nav platāki par parasto palešu plauktu sistēmu.
Šajos plauktos iespējams izvietot dažāda veida paletes – gan EUR, gan CHEP, gan arī puspaletes, tāpēc plaukti ir viegli pielāgojami palešu izmēriem. Sekcijas ir gan vienpusējas, gan divpusējas.

Kad lieliski noder mobilās sistēmas un kādus plauktus izvēlēties?

Noliktavās visbiežāk ir noteikta kārtība, lai darbinieki spētu viegli orientēties un efektīvi veikt savus darba pienākumus. Taču varbūt noliktavā nav iespējams ievērot stingri noteiktu kārtību? Preces mainās, noliktavu bieži nepieciešams pārkārtot? Tādos gadījumos piemērotākās būs mobilās plauktu sistēmas, kas pēc savas būtības ir plaukti uz riteņiem, kas pārvietojas pa uz grīdas esošām sliedēm.
Šīs viedās sistēmas palešu plaukti padara to lietošanu ikdienā īpaši drošu un efektīvu. Mobilajam palešu plauktam nepieciešama tikai viena iekrāvējam paredzēta eja, tādēļ šī ir ļoti efektīva un vietu taupoša alternatīva.

Ar ko sākt plauktu izvēli? No kā tā atkarīga? Patiesībā plauktu izvēle notiek vēl krietni pirms brīža, kad ielūkojies piedāvājuma sortimentā. Svarīgi ir konkrētās telpas izmēri, kā arī glabājamo preču svars, daudzums un citi kritēriji, atbilstoši kuriem tad arī ieteicams izvēlēties piemērotāko plauktu sistēmu, ņemot vērā tādus faktorus, kā, piemēram, palešu izmēri.
Ir virkne jautājumu, kas sev jāuzdod. Piemēram, vai plauktiem vajadzēs piekļūt no abām pusēm, cik lielu izmēru vajadzēs starp plauktu stāviem, cik platām ejām jābūt starp plauktu rindām, cik augsti ir griesti telpā?
Iespējams, der pavaicāt padomu arī noliktavas vadītājam vai darbiniekiem, kuri ikdienā šajā telpā strādās un vislabāk pārzina nepieciešamību. Ir patiešām svarīgi, lai preces būtu izvietotas pārskatāmi un transportējamas iespējami vienkārši. Svarīgas ir pat nianses, piemēram, - visbiežāk “kustināmās” preces noteikti nevajadzētu izvietot pašos augstākajos plauktos.

Kad atbildes uz šiem pamata jautājumiem ir zināmas, atliek vien ielūkoties AJ Produkti sortimentā, kur plašā izvēlē pieejami gan palešu plaukti, gan arī cits noliktavām nepieciešamais aprīkojums. Viss ir savstarpēji kombinējams, piemērojot tieši konkrētās vietas un preču specifikai. Ieskaties un izvēlies!