Palešu plaukti

Palešu plaukti

Kā Tu vari piemeklēt piemērotākos palešu plauktus

Uzzini šeit!

Palešu plaukti

Palešu plaukti ir radīti, lai maksimāli izmantotu noliktavas telpas vertikālo platību.
Viena no pamata priekšrocībām, ko sniedz palešu plaukti, ir palielināta noliktavas kapacitāte. Izmantojot palešu plauktus, ir iespējams uzglabāt daudz vairāk preču arī ar nelielu grīdas platību. Šāda tipa plauktu sistēma nepieciešamības gadījumā ir vienkārši paplašināma, bāzes sekcijai pievienojot papildsekcijas.

Palešu plaukti ULTIMATE

Palešu plaukti ULTIMATE ir vieni no modernākajiem palešu plauktiem Eiropā, kas jūsu biznesam var nodrošināt lielas priekšrocības. ULTIMATE palešu plaukti ir sertificēti saskaņā ar Eiropas standartu SS/NE 15512, un tie ir izstrādāti mūsu uzņēmumā. Šie palešu plaukti ir inovatīva dizaina risinājums, kas ļauj izmantot maksimālo apjomu un uzglabāšanas ietilpību, nodrošinot labāku loģistiku un rentabilitāti.
Palešu plaukti ULTIMATE - rāmji un atbalsta sijas
Lai nodrošinātu pēc iespējas lielāku plauktu pielāgojamību, mūsu sortimentā pieejami dažāda augstuma vietu taupoši gala rāmji ar atšķirīgu celtspēju, kā arī dažāda profila un izmēra sijas.
Gala rāmji ir izgatavoti no cinkota tērauda un pieejami augstumā no 2000 mm līdz 12500 mm. Pieejami arī īpaši kompakti, 80 mm plati gala rāmji.
Siju izmēru amplitūda ir, sākot ar 950 mm līdz pat 3600 mm. Pieejamas gan BOX, gan Z tipa sijas ar regulēšanas soli pa 50 mm. Pieejamas arī īpaši kompaktas, 70 mm profila sijas.
Tādēļ ULTIMATE palešu plaukti ir īpaši adaptīvs risinājums, kas ļauj efektīvāk izmantot pieejamo telpu platību.
Palešu plaukti ULTIMATE - piederumi
Palešu plaukti ULTIMATE ir viegli uzstādāmi, un tos var aprīkot ar dažādiem piederumiem, kas paredzēti drošības un funkcionalitātes uzlabošanai noliktavā. Piemēram, statņu aizsargi, rāmju aizsargi, svaru izlīdzinošās plāksnes, dažādas starpsijas u.c. funkcionāls papildaprīkojums.
Lai palešu plaukti būtu stabili, tie jāstiprina pie zemes ar īpašām enkurskrūvem vai multi mount tehnoloģijas skrūvēm.

Palešu plaukti ULTIMATE PUSH-BACK

Viena no pamata priekšrocībām ir tā, ka tie palielina noliktavu platību ar minimāliem izdevumiem. Ar šo palešu plauktu sistēmu ir iespējams uzglabāt daudz vairāk preču, izmantojot ļoti nelielu grīdas platību. Šī plauktu sistēma nepieciešamības gadījumā ir vienkārši paplašināma, bāzes sekcijai pievienojot papildsekcijas.

Šie palešu plaukti ir īpaši efektīva un pārdomāta uzglabāšanas sistēma, kas izstrādāta mūsu uzņēmumā. Palešu plaukti ULTIMATE PUSH-BACK ir izstrādāti ar mērķi optimizēt vietas izmantošanu jebkurā noliktavā. Izmantojot pretsecības metodi (LIFO), iespējams apstrādāt lielus uzglabājamo vienību daudzumus, vienlaikus ietaupot gan laiku, gan vietu. Pateicoties kompaktajiem ratiņiem un sliedēm, ULTIMATE PUSH-BACK palešu plaukti nav platāki par parasto palešu plauktu sistēmu.
Palešu plaukti ULTIMATE PUSH-BACK nodrošina gan EUR, gan CHEP palešu izmantošanu un ļauj tās uzglabāt ar īso vai garo pusi uz priekšu. Iespējams izmantot arī ar puspaletēm. Lai pēc iespējas optimizētu telpas izmantošanu, šīs sistēmas palešu plaukti pieejami gan ar vienpusēju, gan divpusēju sekciju. Plauktu ratiņiem ir izturīga konstrukcija ar ilgstošai lietošanai paredzētu pulverkrāsojumu.

Palešu plaukti - mobilās sistēmas

Kompaktās mobilo plauktu sistēmas nodrošina īpaši efektīvu uzglabāšanas vietas izmantošanu. Šie palešu plaukti ir unikāla, vietu taupoša dizaina risinājums, kas paredzēts maksimāli efektīvai pieejamās platības izmantošanai.
Šīs viedās sistēmas palešu plaukti padara to lietošanu ikdienā īpaši drošu un efektīvu. Mūsu mobilajam palešu plauktam nepieciešama tikai viena iekrāvējam paredzēta eja, tādēļ šī ir ļoti ir ļoti efektīva un vietu taupoša alternatīva.
Mobilie palešu plaukti ir pārvietojami uz riteņiem, pa vadsliedēm vai noliktavas grīdā ierīkotam sliedēm. Tos var vadīt gan manuāli, gan izmantojot pārnēsājamu radio raidītāju.

Lai atrastu sev piemērotāko risinājumu, sazinieties ar mums! Piedāvājam bezmaksas vizītes, projektēšanu, 3D vizualizācijas.