Atvilktņu skapji darbnīcām

Noliktavas plaukti un iekārtojums

Uzņēmuma Airshoppen noliktavas Zviedrijā izveide no A līdz Z

Uzzini vairāk šeit!

Atvilktņu skapji darbnīcām

AJ Produkti piedāvā rūpnieciskai videi piemērotus atvilktņu skapjus, kas derēs lietošanai skarbos apstākļos, piemēram, darbnīcās, noliktavās un citviet.

Industriālie atvilktņu skapji

Industriālie atvilktņu skapji nodrošina iespēju uzglabāt dažādus darbam vajadzīgus priekšmetus, sākot ar instrumentiem un beidzot ar rezerves daļām. Tie noderēs gan autoservisā, gan darbnīcās, instrumentu telpās un sīku detaļu noliktavās. Atvilktņu skapjus var uzstādīt gan kā stacionāras mēbeles, gan kā mobilas vienības. Šos skapjus var izmantot kā brīvi stāvošas mēbeles vai kombinācijā ar mūsu standarta palešu plauktiem.

Bott ® atvilktņu skapji

Atvilktņu skapji Bott ® būs ideāls risinājums skarbai darba videi, piemēram, dažādās remontdarbnīcās un servisos. Mēbeles izgatavotas no rūdīta tērauda un tiek piegādātas ar 10 gadu garantiju. Atvilktnes ir izvelkamas par 100%, nodrošinot ideālu piekļūšanu to saturam. Katras atvilktnes slodzes izturība ir 60 kg, un tās viegli slīdēs pa lodīšu vadulām pat pie maksimālā noslogojuma. Sērijas Bott ® skapji ir pieejami arī ar slēdzamām atvilktnēm, var izvēlēties dažāda izmēra skapīšus ar dažādu atvilktņu skaitu.

Neaizmirstiet par aksesuāriem un papildinājumiem

AJ Produkti iesaka papildināt savu darbagaldu ar šim nolūkam domātu atvilktni, lai viegli aizsniedzamā vietā zem darba virsmas iegūtu parocīgu vietu dažādu darbarīku, detaļu, skrūvju, naglu un citu mantu uzglabāšanai. Šādu atvilktņu bloku izmantošana ļaus ļoti ietaupīt vietu, jo mēbele tiek montēta tieši zem darba virsmas. Atvilktnes iespējams aprīkot ar dalītājiem, kas ļaus pārskatāmi un ērti uzglabāt mazus priekšmetus. Vienalga, vai jūs vēlaties iekārtot visu darbavietu, vai arī interesējaties tikai par atsevišķiem produktiem, mēs esam gatavi jums palīdzēt. AJ Produktu kvalificētie konsultanti jums varēs palīdzēt visā plānošanas procesā, tāpēc droši sazinieties ar mums, lai atrastu sev vispiemērotāko risinājumu.