Darbnīcu ratiņi instrumentiem

Tādās intensīvās darba zonās kā ražotnes, noliktavas, darbnīcas un citās līdzīgās darbavietās instrumentu un aprīkojuma uzglabāšanai parocīgā veidā ir ļoti liela nozīme, jo tas ietekmē darbu gaitu un tempu. Nepareizi novietoti instrumenti un aprīkojums arī var pazust vai tikt sabojāts. Lai izvairītos no šādām nepatīkamām situācijām, AJ Produkti piedāvā iegādāties darbnīcu ratiņus, kas ideāli noder instrumentu uzglabāšanai. Šie ratiņi ir ērti pārvietojami un ietilpīgi. Iepazīstieties ar mūsu piedāvāto ratiņu aprakstiem, lai izvēlētos sev vispiemērotāko risinājumu.

Instrumentu ratiņi

Mēs tirgojam instrumentu ratiņus, kas ideāli atbilst darba apstākļiem dažādās darbnīcās un ražotnēs. Ratiņi ir ietilpīgi un no izturīga materiāla, kas būs piemērots lietošanai industriālā vidē. Šādus ratiņus var izmantot dažādu priekšmetu pārvadāšanai darbnīcās un rūpnīcās. Ratiņus var izmantot divējādi - gan kā praktisku instrumentu glabātuvi, gan kā ērti pārvietojamu darbagaldu. Transportēšanas ratiņiem ir izturīgs korpuss, kas izgatavots no tērauda loksnes, vāks izgatavots no alumīnija un cinka sakausējuma, bet vāka virsma ir no koka. Vāks pilda darbagalda virsmas funkciju. Vākam ir slēdzams rokturis, ko var saslēgt, izmantojot piekaramās slēdzenes. Vāks aprīkots ar atbalsta stieni. Tāpēc nepieciešamības gadījumā to var fiksēt atvērtā stāvoklī. Instrumentu ratiņiem ir divi lieli, fiksēti riteņi un divi mazi, grozāmi ritenīši. Vairāk informācijas lasiet mūsu mājaslapā.

Darbnīcas ratiņi

Mēs pārdodam stabilus darbnīcas ratiņus, galvenokārt aprīkojuma uzglabāšanai un transportēšanai darbnīcās, noliktavās, ražotnēs un citviet. Ratiņu rāmji ir izgatavoti no izturīga tērauda ar pulverkrāsojumu. Ratiņi ir pieejami daudzās konfigurācijās, lai pielāgotos dažādām vajadzībām attiecībā uz plauktu un atvilktnīšu skaitu, slodzes ietilpību, izmēriem utt. Plaukti un atvilktnes padara šos ratiņus parocīgākus par platformas ratiņiem, jo ļauj brīvi pārvietot darbstaciju pēc vajadzības. Tāpat kā mūsu instrumentu ratiņi, darbnīcas ratiņi ir aprīkoti ar četriem ritenīšiem, no kuriem divi ir fiksēti un divi ir grozāmi. Vienā ratiņu pusē, ir ērts rokturis, kas atvieglo ratiņu stumšanu un vilkšanu.

Tehniskās apkopes ratiņi

Lai padarītu tehniskās apkopes darbus raitākus, iesakām iegādāties AJ Produktu ražotos apkopes ratiņus, kur var parocīgi un droši uzglabāt darbarīkus un jebkuru citu nepieciešamo aprīkojumu. Mēs piedāvājam šādus ratiņus ar vienu vai diviem slēdzamiem nodalījumiem, ar atvilktni un plauktiem. Ja ir jāveic montāžas darbi kā daļa no regulāriem apkopes uzdevumiem, tad tas ir ideāls ieguldījums, jo apkopes ratiņi noder gan kā darbgalds, kā arī kā uzglabāšanas skapis. Darbvirsma ir ar paaugstinātu apmali, kas neļauj priekšmetiem nokrist, kad ratiņi tiek izmantoti transportēšanai. Lai iegūtu papildinformāciju, noklikšķiniet uz atsevišķiem produkta attēliem. Papildus iepriekš aprakstītajām ierīcēm mēs pārdodam arī citas noliktavas transporta sistēmas, piemēram, noliktavas ratiņus un celtņus. Plašāku informāciju par produktiem skatiet mūsu mājaslapā.