Nodalījumu skapji kastēm

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Nodalījumu skapji kastēm parocīgai nelielu priekšmetu uzglabāšanai

Vienkāršākai uzglabāšanai un kompaktai telpas ietaupīšanai AJ Produkti nelielu priekšmetu uzglabāšanai tieši jums ir izveidojuši nodalījumu skapjus kastēm un kastes mazu priekšmetu uzglabāšanai. Organizējiet mazāko produktu un biroja piederumu uzglabāšanu ar atjautīgu nelielu priekšmetu uzglabāšanas risinājumu, lai vienmēr spētu atrast vajadzīgo. Nodalījumu skapjos kastēm ir plaukti maziem priekšmetiem un nodalījumi ar lielākām uzglabāšanas kastēm. Varat izvēlēties no virknes dažādu uzglabāšanas variantu, lai uzglabātu materiālus organizēti!

Skapji nelieliem priekšmetiem

Skapjos nelieliem priekšmetiem ir plastmasas kastītes, kas paredzētas tādu viegli pazaudējamu priekšmetu uzglabāšanai kā naglas, skrūves, rezerves daļas utt. Ja priekšējā daļa ir atvērta, skapja saturs ir viegli pārskatāms un atrodams. Skapī ir pārvietojami plaukti, kurus var ievietot jebkādā augstumā. Katrā plauktā ir dažādas plastmasas kastītes, kopā no 20 līdz 120, ar kurām var ērti izveidot kategorijas. Plaukti nelieliem priekšmetiem ir izturīgi un kalpos ilgi, jo ir izgatavoti no izturīga, pulverkrāsota lokšņu tērauda. Plastmasas kastītes ir izgatavotas no polipropilēna, kas ir noturīgs pret skābēm, ķimikālijām un industriālām smērvielām, un tādēļ ir piemērotas praktiski jebkurai nozarei. Katrai plastmasas kastītei ir izturīgi rokturi, lai tās varētu viegli izņemt. Tāpat katrai kastītei priekšpusē ir etiķete, kas priekšmetu organizēšanu un sašķirošanu padarīs vēl ātrāku. Slēdzamie skapji nelieliem priekšmetiem ir pieejami dažādos izmēros. Precīzi izmēri, svars un svara izturība, kā arī citas specifikāciju informācija ir norādīta produktu aprakstos.

Skapji Euro kastēm

Šie lielie uzglabāšanas skapji ir izgatavoti no lokšņu tērauda ar izturīgu, pulverkrāsotu virsmu un piemēroti lielai noslodzei un biežai lietošanai. Šādi uzglabāšanas risinājumi ir piemēroti sarežģītām darba vietām, piemēram, darbnīcām, rūpnīcām u.c. Katrā plauktā var ievietot līdz 100 kg lielu svaru. To komplektā ir Euro kastes. Šīs plastmasas kastes ir izgatavotas no polipropilēna, kas spēj izturēt temperatūru diapazonā no -40°C līdz +90°C. Šādas kastes ir lieliski piemērotas instrumentu un aprīkojuma uzglabāšanai un šķirošanai. Tā kā kastēm ir gluda iekšējā mala un pamatne, tās ir viegli tīrāmas. Gluži kā kastes mazu priekšmetu uzglabāšanai, arī plastmasas kastes ir sakraujamas ērtākai uzglabāšanai ārpus skapja. Piedāvātās Euro kastes ir noturīgas pret UV starojumu un triecieniem, higiēniskas un atbilst pārtikas uzglabāšanas prasībām. Šie ir tikai daži uzglabāšanas varianti, kas var jums palīdzēt uzglabāt instrumentus un nelielus priekšmetus sistemātiski organizētā veidā. Ja vēlaties saņemt papildinformāciju vai palīdzību darba vietai atbilstoša skapja iegādē, lūdzu, sazinieties ar mums!