Pasargājiet datoru no putekļiem un netīrumiem datora uzglabāšanas skapī

Vai jūsu darba vide ir tāda, ka dators jāpasargā ne tikai no zādzības, bet arī no netīrumiem un putekļiem? Ja šāds apraksts atbilst jūsu uzņēmumam, apskatiet dažādos AJ Produktu datoru aizsardzības skapjus. Daži no tiem ir izmantojami kā darbstacijas galdi, kas nodrošinās drošu un ērtu datorsistēmu lietošanu. Monitora un tastatūras skapji, kompakti IT skapji, datora darbstacijas - tie ir tikai daži no mūsu piedāvājuma variantiem. Lai uzzinātu vairāk, apskatiet tālāk aprakstītos produktus.

Monitora un tastatūras skapis

Uzstādiet izturīgu datora uzglabāšanas skapi datora monitoram un tastatūrai. Mūsu mērķi ir aizsargāt jūsu datoru no netīrumiem un putekļiem industriālās un ražošanas telpās. Lai to panāktu, vislabākā izvēle būs mūsu praktiskie monitora un tastatūras skapji! Skapis izgatavots no lokšņu tērauda, aprīkots ar izvelkamu tastatūras plauktu un slēdzamām durvīm. Šos skapjus varat izmantot uz galda vai datorgalda. Atbilstoši jūsu vajadzībām, varat tos arī piestiprināt pie sienas vai rāmja. Skapji ir piemēroti jebkādai vietai, kurā pastāv risks, ka datorā var iekļūt netīrumi, piemēram, rūpnīcās, darbnīcās, noliktavās, degvielas uzpildes stacijās un citās līdzīgās darba vietās. Lai uzzinātu vairāk, apskatiet mūsu produktu lapas.

Datora darbstacija

Mūsu piedāvātais datora uzglabāšanas skapis ir izmantojams arī kā darbstacijas industriālā vidē, lai nodrošinātu jums vietu darbam un pasargātu jūsu datorsistēmas no netīrumiem un putekļiem. Šajos skapjos uzglabātā datortehnika būs pilnībā pasargāta no jebkāda veida gružiem. No tērauda izgatavotā darbstacija ir aprīkota ar slēdzamu un vēdinātu skapi standarta izmēra monitoram. Skapjos iekļauts arī izvelkams tastatūras plaukts un slīpa virsma rakstīšanai. Šāds aprīkojums nodrošinās aizsardzību ierīcēm un ergonomiku lietotājam. Atvērumi vadiem ļaus izvairīties no vadu mudžekļiem. Iegādājieties jums atbilstošu datora uzglabāšanas skapi, rūpīgi izpētot visu pieejamo informāciju un specifikācijas.

Kompakti IT skapji

Mūsu kompaktajā IT skapī varēsiet ieslēgt procesoru, plakanā ekrāna monitoru un citu datoraprīkojumu, lai pasargātu to no putekļiem, gružiem un triecieniem, un tas neaizņems daudz vietas. Pieejami divi varianti: ar fiksētu tastatūras plauktu skapja ārpusē un ar slēdzamu, izvelkamu tastatūras un peles plauktu, kas ir ieteicams īpaši putekļainās vietās. Nelielas apkopes durtiņas skapja sānos nodrošina piekļuvi procesoram, lai ieslēgtu datoru, ievietotu disku vai USB atmiņu, neatverot galvenās durvis. Iebūvēts ventilators un ventilācija ar filtru novērsīs aprīkojumu pārkaršanu. Papildus šeit aprakstītajiem produktiem mūsu piedāvājumā ir arī daudz citu datora uzglabāšanas skapju un to piederumu. Lai uzzinātu vairāk, apskatiet mūsu produktu lapas.