• Ātra piegāde
  • 3 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Yngve - skolēnu krēsls ar bērniem vispiemērotāko dizainu

Yngve skolēnu krēsls ar bērniem vispiemērotāko dizainu
Raksts

Kad ES tika ieviests jauns skolas mēbeļu standarts, mēs izmantojām šo izdevību un izstrādājām pilnīgi jaunu krēslu – tādu, kas atbilst visām prasībām un bērnu vajadzībām. Iepazīstinām Jūs ar rezultātu: skolēnu krēsls Yngve.

 

Mērķis: nodrošināt drošu un ergonomisku mācību vidi


Jaunais Eiropas standarts EN 1729 nosaka, ka bērnudārzos un skolās izmantotajām mēbelēm ir jāatbilst bērnu vajadzībām, kā arī noteiktiem kvalitātes un drošības kritērijiem. Mēbeļu pielāgošana skolēnu auguma garumam ir īpaši svarīga, lai nodrošinātu pareizu sēdus pozu, kas ir svarīgs priekšnosacījums efektīvai mācību vielas apguvei.
 “Mēs uzņēmumā AJ Produkti izstrādājam savus produktus, tāpēc 30% no AJ klāstā esošajiem produktiem ir mūsu dizaineru komandas izstrādāts dizains un tie ir ražoti mūsu mēbeļu rūpnīcās. Tiklīdz jaunais ES standarts stājās spēkā, mēs nekavējoties nolēmām izveidot tādu skolēnu krēslu, kas ne tikai atbilstu stingrākajām prasībām, bet būtu arī moderns un ērts,” stāsta mūsu izglītības jomas produktu menedžeris Jonass Emanuelsons (Jonas Emanuelsson).

 

 

Ar ekspertu – pašu skolēnu palīdzību


Kad mūsu produktu izstrādātāju komanda uzsāka sarežģīto dizaina procesu, mēs nolēmām konsultēties ar īstajiem ekspertiem, proti, pašiem skolēniem.
 “Mēs noorganizējām tikšanos ar trīs dažādu skolu skolēniem Zviedrijā un uzklausījām viņu domas, lai gūtu priekšstatu par viņu pašreizējo krēslu lietošanas pieredzi un to, kādus uzlabojumus viņi gribētu sagaidīt nākotnē,” stāsta Jonass.

 

 

Dizains, fokusējoties uz ērtībām


Mūsu dizainere Cecilia Stööp sāka skicēt dažādus risinājumus, ņemot vērā bērnu vēlmes, kas galvenokārt saistījās ar komfortu un pielāgojamību, kā arī ievērojot jauno ES standartu prasības attiecībā uz izturību un stabilitāti.
Jau pavisam drīz iezīmējās jaunā krēsla veidols ar ieskaujošu atzveltni un konturētu sēdekli, kas nodrošina optimālu komfortu.
 “Atzveltne ieguva savu formu jau pašā dizaina procesa sākumā. Viena no prioritātēm bija arī regulējami kāju balsti, lai visu vecumu bērni varētu sēdēt ērtā darba pozā. C formas rāmis ļauj dienas beigās viegli iekārt krēslu uz galda malas, tādējādi apkopēji var netraucēti piekļūt grīdai zem tiem.” stāsta Cecīlija.

 

 

Nosaukums, kas atvasināts no krēsla formas


Jau iesākumā bija skaidrs, ka šis krēsls būs neparasts, tādēļ tam bija vajadzīgs neparasts nosaukums.
 “Krēsla nosaukums radās brīdī, kad atzveltne arvien vairāk sāka līdzināties burtam “Y”, kas, savukārt, atsauca atmiņā zviedru vārdu Yngve un konkrētu cilvēku vārdā Ingve, ko pazīstu,” stāsta Cecīlija. “Šim cilvēkam ir ne vien lielisks vārds - viņam piemīt arī citas lieliskas īpašības, piemēram, viņš ir uzticams un gādīgs. To visu var attiecināt arī uz mūsu krēslu.”
Dizaina procesa gaitā mēs izgatavojām vairākus prototipus, lai testētu to stabilitāti, ērtumu un materiālus. Mēs vēlreiz satikāmies ar tiem pašiem skolēniem un uzklausījām viņu atsauksmes par jauno krēslu.

 

 

No apstiprinātiem testiem līdz ražošanai


Kad Yngve dizains bija pabeigts, mēs ar lepnumu nosūtījām krēslu neatkarīgai testēšanas institūcijai, lai saņemtu kvalitātes apliecinājuma sertifikātu.
 “Yngve izturēja ļoti stingros testus un saņēma apstiprinājumu par atbilstību EN 1729,” stāsta Jonass. “Tagad Yngve krēsls ir pieejams iegādei, lai uzlabotu skolu darba vidi gan atbilstoši jaunajiem, stingrajiem ES standartiem, gan pašu skolēnu vēlmēm.”

 

 

Un tas vēl nav viss…


Oriģinālais krēsla Yngve variants ir aprīkots ar  C veida rāmi, bet izstrādes process turpinās, un nākotnē tiks piedāvāti jauni varianti un idejas attiecībā uz kāju novietojumu un kāju balstiem. Jau no paša sākuma Yngve būs pieejams vairākās krāsās, un ar laiku tiks pievienotas vēl citas. Tā kā bērni aug un attīstās katrs savā tempā, Yngve ir pieejams trīs ieteicamajos augstumos. Kādēļ? Protams, tādēļ, ka mūsu bērniem ir piemērots tikai pats labākais.

 

 

Vēlamies pateikties Kärleken, Österled un Wallberg skolu skolēniem (Zviedrijā) par viņu vērtīgo ieguldījumu dizaina procesā.

 

Saistītie produkti
Skolēnu krēsls YNGVE, liekta metāla kājas, balts, balts, augstums 460 mm
Skolēnu krēsls YNGVE, liekta metāla kājas, balts, balts, augstums 460 mm
Art.nr. 363259
  • Ērts, konturēts sēdeklis
  • Atbilst jaunajam standartam
  • Viegli pakarams
Skolēnu krēsls, YNGVE
Skolēnu krēsls, YNGVE
Art.nr. PN13933
  • Ērts, konturēts sēdeklis
  • Atbilst jaunajam standartam
  • Viegli pakarams

Radīt saistītos rakstus: