Atkritumu tvertnes gan iekštelpām, gan ārtelpām.

Atkritumu šķirošana

Padomi, kas padarīs atkritumu šķirošanu parocīgāku

Uzzini šeit

Rādīt vairāk

Āra atkritumu tvertnes un konteineri

Atkritumu apsaimniekošana bieži vien sagādā raizes tādās teritorijās kā uzņēmumu un skolu pagalmos, parkos, uz ielām un citviet. Īpaši lielas rūpes rodas plaši apmeklētās vietās, kur katru dienu apmeklētāji atstāj atkritumus lielos daudzumos. Dažāda izmēra atkritumu tvertnes, atkritumu kastes un grozi, kā arī konteineri uz riteņiem palīdzēs uzturēt šādas teritorijas tīras un efektīvi apsaimniekot atkritumus. Plašāka informācija par AJ Produktu ražotajām atkritumu tvertnēm un konteineriem ir pieejama mūsu mājaslapā.

Klasiskie atkritumu konteineri

Klasiski, izturīgi un ergonomiski atkritumu konteineri. Pateicoties tā izturīgajam, ērti satveramajam rokturim un lielajiem gumijas riteņiem, konteineru ir ērti pārvietot pat pa sniegu un pār apmalēm, kā arī parocīgi iztukšot un iztīrīt. Tas atbilst AFNOR standartiem. Tas ir izgatavots no izturīgas HDPE plastmasas, kas ir noturīga pret UV starojumu. Atkritumu konteiners ir pieejams dažādās krāsās, lai atvieglotu atkritumu šķirošanu.

Pārstrādes konteineri

Izmantojiet mūsu praktiskos pārstrādes konteinerus, jo tie ir ideāli piemēroti pārstrādājamo atkritumu šķirošanai lielos daudzumos publiskās vietās vai uzņēmumu teritorijās. Pateicoties šādu konteineru uzstādīšanai, ir iespējams panākt, ka atkritumi tiek sašķiroti vēl pirms izvešanas. Ir pieejami konteineri ar šauru atveri papīram vai apaļu atveri skārdenēm vai pudelēm. Var izvēlēties arī atkritumu tvertnes ar dažādu krāsu vākiem – šādas tvertnes var novietot vienu pie otras, bet vāku krāsa palīdzēs sašķirot atkritumus. Konteineri izgatavoti no izturīgas plastmasas un tāpēc ilgi kalpos.

Āra atkritumu tvertnes

Vai jums ir āra zona, kurā uzkrājas daudz atkritumu? Tad labākais veids, kā to likvidēt, ir iegādāties mūsu ražotās atkritumu tvertnes. Viens no mūsu populārākajiem risinājumiem ir izgatavots no plastmasas materiāla Aintwood, kas vizuāli līdzinās koksnei. Šīs tvertnes ir konstruētas klasiskā veidā un ir piemērotas tādām vidēm kā lieveņi, iekšpagalmi, smēķēšanas zonas, brīvdabas teritorijas utt. Materiāls ir izturīgs pret nokrišņiem, atgrūž ūdeni, un tam nepieciešama vien neliela kopšana. Atkritumu tvertņu augšējās un apakšējās daļas ir izgatavotas no lakota lokšņu tērauda. Mēs arī esam aprīkojuši šīs tvertnes ar cinkotiem iekšējiem konteineriem, lai tos būtu vieglāk iztukšot. Šiem konteineriem pieejami dažādi aksesuāri, piemēram, papildu vāki; atkritumu maisi, betona pamatnes utt. Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar mums vai iepazīstieties ar produktu parametriem mūsu mājaslapā.