Celšanas aprīkojums

Materiālu pārvietošanas un celšanas iekārtas

Mūsu plašais ratiņu, palešu ratiņu, noliktavas ratiņu un transportēšanas ratu piedāvājums palīdzēs padarīt jūsu materiālu pārvietošanas un celšanas darbus efektīvākus. Aprīkojums ir zinātniski veidots ar mērķi, lai tā izmantotājam būtu jāpieliek minimālas pūles, pārvietojot jebkādas formas, izmēra vai svara materiālus. Dažu iekārtu maksimālā svara izturība sasniedz pat 60000 kg un noteikti atvieglos jūsu noliktavas darbus!

Ratiņi

Paceļamie ratiņi ir izturīgi un viegli manevrējami pateicoties četriem ritenīšiem un augstam rokturim. Tie ir lieliski piemēroti kravas izkraušanai, transportēšanai un tos var pat izmantot kā darbagaldu. Ratiņi ar režģa malām ir aprīkoti ar plauktiem, kurus iespējams nolocīt un atlocīt atbilstoši vajadzībām. No galvanizēta metāla izgatavotie drošības ratiņi ir lieliski piemēroti svarīgu priekšmetu transportēšanai un uzglabāšanai, jo tos var aizslēgt. AJ Produktu piedāvājumā ir arī platformu ratiņi, ratiņi ar plauktiem, noliktavas ratiņi un transportēšanas ratiņi. Transportēšanas ratiņiem ir atšķirīgi izmēri un svara izturība, tāpēc, lūdzu, apskatiet produktu specifikāciju, lai atrastu jūsu uzņēmumam atbilstošu modeli.

Palešu ratiņi un konteineri

Mēs piedāvājam viegli lietojamus, drošus un izturīgus palešu ratiņus, kuru svara izturība var sasniegt pat 3000 kg atkarībā no modeļa. Šie palešu ratiņi nodrošina vienkāršāku darbplūsmu un ievērojami atvieglo smago kravu pārvietošanu. Daži modeļi ir aprīkoti ar ātrās pacelšanas funkciju un to transportēšanas režīmu ieslēdz, nospiežot rokturi tikai trīs reizes. Stūres riteņi pieejami no neilona, poliuretāna vai gumijas, lai nodrošinātu labu manevrējamību un vieglu pārvietošanos uz jebkāda grīdas veida. Pieejami arī bezceļu ratiņi nelīdzenām teritorijām. Piedāvājumā ir arī palešu konteineri, kurus var izmantot preču uzglabāšanai, pārvietošanai un pat transportēšanai. Papildus tam ir arī palešu ratiņi, kas ļauj viegli transportēt paletes darba vietas teritorijā.

Ratiņi kastēm

Jūsu izvēlei pieejami ratiņi no plastmasas, koka, alumīnija un pat saplākšņa. Ar tiem var vieglāk pārvietot un transportēt darba vietā smagas kastes un materiālus. Viegli ritoši ritenīši padara tos īpaši labi manevrējamus, sniedzot darbiniekiem vienkāršu un iedarbīgu veidu kā pārvietot aprīkojumu. Turklāt transportējamie ratiņi ir efektīvs risinājums smagu iekārtu pārvietošanai un var izturēt līdz pat 60 tonnām lielu svaru! Mēs piedāvājam arī rampas un papildu aprīkojumu celtņiem, lai atvieglotu smagu lietu transportēšanu. Lai transportēšana būtu ātra, mūsu produktu klāstā ir arī noliktavas ratiņi, palešu iekrāvēji, platformu ratiņi un izberamie konteineri. Apskatiet mūsu piedāvāto produktu klāstu, kā arī produktu specifikācijas. Noteikti rūpīgi pārbaudiet svara izturību, lai pārliecinātos, ka izvēlētais produkts atbilst jūsu vajadzībām. Ja meklējat papildu aprīkojumu, piemēram, domkratus, rullīšu konveijerus un drošības balstus, to visu atradīsiet mūsu piedāvājumā.