Plauktu sistēmas un uzglabāšanas aprīkojums

Noliktavu plaukti

Kā Tu vari izvēlēties piemērotāko plauktu sistēmu

Uzzini šeit

Plauktu sistēmas

Mūsu piedāvājumā plašā izvēlē ir pieejami dažādi plaukti un plauktu sistēmas noliktavām un darbnīcām. Atbilstošas plauktu sistēmas izvēle var būt sarežģīts lēmums, kas ietver sevī nepieciešamību rūpīgi izvērtēt pieejamo telpu un preces, kuru uzglabāšanai šī plauktu sistēma būs nepieciešama. Lai garantētu piemērotākās plauktu sistēmas izvēli tieši Tavām vajadzībām, nodrošinām kompetentu un pieredzē balstītu servisu un profesionālas konsultācijas par optimālāko telpas iekārtojumu. Mūsu projektu vadītāji nodrošina arī telpu 3D plānojuma izstrādi un klātienē tiekoties ar klientiem izvērtē piemērotāko risinājumu iespējas.
Ja nepieciešama palīdzība plauktu sistēmas izvēlē, mēs vienmēr būsim priecīgi palīdzēt.

Plauktu sistēma MIX

MIX ir visplašāk pielāgojamā plauktu sistēma mūsu sortimentā. Tā ir piemērota gan nelielām noliktavu telpām un darbnīcām, gan dažādiem arhīviem un saimniecības telpām. Šī plauktu sistēma ir raksturīga ar stabilitāti, plašu izmēru un papildu aprīkojuma izvēli. MIX sērijas metāla plaukti pieejami četros dažādos augstumos un trīs dažādos dziļumos. Šī plauktu sistēma ir vienlīdz ērti lietojama kā atsevišķas plauktu bāzes sekcijas, kuras nepieciešamības gadījumā var ērti un ātri papildināt ar papildsekcijām, gala rāmjiem, plauktiem, durvīm u.c aprīkojumu.

Plauktu sistēmas preču uzglabāšanai uz paletēm

Plašāk izplatītās noliktavas plauktu sistēmas ir palešu plaukti un tiem pieejamais papildu aprīkojums. Atbilstoši izvēlēta palešu plauktu sistēma palīdzēs optimāli izmantot telpu, nodrošinot pēc iespējas kompaktāku palešu izvietojumu. Izvēloties palešu plauktus ir jāizvērtē statņu un gala rāmju svara izturība, izmantojamo palešu izmēri, nepieciešamais plauktu dziļums un palešu augstums. Ir svarīgi atcerēties par drošu un ērtu piekļuvi paletēm, kas izvietotas augšējos plauktos. Visus nepieciešamos parametrus iespējams uzzināt un aprēķināt izmantojot plauktu slodzes tabulas vai sazinoties ar mūsu projektu vadītājiem.

Palešu plauktu sistēma ULTIMATE

Palešu plauktu sistēma ULTIMATE ir izveidota un tiek ražota mūsu uzņēmumā. Tā ir testēta un Eiropas standartam NE 15512 atbilstoša plauktu sistēma ar plašu papildaprīkojuma klāstu. Pateicoties tam, palešu plauktu sistēma ULTIMATE ir pielāgojama dažāda izmēra telpām un uzglabāšanas nosacījumiem. Šīs plauktu sistēmas priekšrocība ir funkcionāls dizains, kas palīdz ietaupīt izmantojamās telpas platību.

Metāla plauktu sistēmas

Mūsu piedāvājumā ir pieejamas metāla plauktu sistēmas un to papildu aprīkojums noliktavām un darbnīcām. Metāla plauktu sistēmas priekšrocība ir izturīga, stabila konstrukcija un iespēja papildināt bāzes sekciju ar papildsekcijām. Tādā veidā ātri un ērti var paplašināt jau esošo novietni un uzglabāšanas platību, optimālāk izmantojot telpu un samazinot izmaksas, kas var rasties iegādājoties vairākas bāzes sekcijas atsevišķi. Mūsu sortimentā pieejami cinkoti metāla plaukti, kas paredzēti novietošanai telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni, kā arī pārtikas produktu uzglabāšanai piemēroti plaukti.
Ja Tev ir nepieciešama palīdzība atbilstošākās plauktu sistēmas izvelē, sazinies ar mūsu projektu vadītājiem