Konsoļu plaukti

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Konsoļu plaukti smagu lietu uzglabāšanai

Dažkārt noliktavās nepieciešams noglabāt ļoti smagas lietas, kam parastie plaukti nav piemēroti un tādēļ preces var deformēties vai tikt bojātas. Tādos gadījumos noderīgi ir konsoļu plaukti, kas īpaši piemēroti garu un smagu preču uzglabāšanai. Pieejami arī modeļi, kas piemēroti vieglākām precēm. Lielisks risinājums, ja nepieciešams ietaupīt vietu.

Augstas kravnesības konsoļu plaukti

Ar šādu plauktu palīdzību iespējams izveidot horizontālu, ērtu un labi strukturētu uzglabāšanas vietu smagiem priekšmetiem. Plaukti ir ražoti no tērauda loksnēm, kas apstrādātas ar pulverkrāsojumu, tāpēc tie labi kalpos arī pie lielas slodzes un ne pārāk labvēlīgiem apstākļiem.
Augstas kravnesības plauktiem ir centrālā kolonna, kas nodrošina papildu stabilitāti, savukārt plauktiem ir iespējams pievienot atdalītājus, lai izveidotu atsevišķus nodalījumus. Katras plauktu sistēmas nestspēja ir norādīta aprakstā, taču tā var būt līdz pat 16 000kg.

Zemas kravnesības plaukti

Konsoļu plaukti ir piemēroti arī situācijām, kad tajos nepieciešams glabāt garus, taču vieglus priekšmetus, piemēram, dēļus, plastmasas caurules, koka rāmjus, metāla profilus utt. Šie ir izturīgi plaukti, kas ļauj ietaupīt vietu telpā.

Plaukti palīdz uzturēt kārtību noliktavā, jo tiem ir ērti piekļūt un paņemt nepieciešamo daudzumu priekšmetu.

Tāpat kā augstas kravnesības konsoles plaukti arī šie ir izgatavoti no tērauda loksnēm un pulverkrāsoti. Caurumi kolonnās ļauj regulēt sijas ar intervālu līdz pat 50 mm, tāpat arī noderīgi, ka plauktus iespējams izvietot arī zemākajā līmenī.

Šie plaukti ir aprīkoti ar horizontāliem un krusteniskiem stiprinājumiem optimālai stabilitātei.
Gatavas sistēmas un atsevišķas detaļas

AJ Produkti piedāvā iegādāties gan gatavas plauktu sistēmas, gan arī atsevišķus to elementus, kas ir ērti gadījumos, ja rodas nepieciešamība papildināt jau esošas sistēmas vai arī kādu no detaļām nepieciešams nomainīt.

Pilnībā nokomplektēta noliktava

Jāatceras, ka, plānojot noliktavu, svarīgi to veidot tādu, lai katrai lietai būtu sava īstā vieta, jo tā visiem darbiniekiem būs ērtāk orientēties sortimentā. Ja noliktavā glabājas dažāda izmēra lietas, jāpadomā par atšķirīgiem plauktiem, kuros tās uzglabāt.

Tāpat lietošanas ērtumam jāparūpējas ne tikai par pašu plauktu sistēmu iegādi, bet arī atbilstošiem transportēšanas ratiņiem, pacēlājiem, estakādēm un citiem elementiem, kas noliktavu padara par funkcionālu un ērti izmantojamu telpu.

Kā izvēlēties?

Izvēloties konsoļu plauktus un plauktu konsoles vai jebkuras citas plauktu sistēmas, svarīgi ir kompleksi plānot visu preču apriti kopumā. Visērtāk ir visas iekārtas iegādāties vienuviet, jo tā ir lielāka iespēja, ka tās būs savstarpēji saderīgas.. Lai Tavas noliktavas telpa tiktu izmantota optimāli, svarīgi jau laikus, vēl pirms plauktu iegādes un uzstādīšanas, izstrādāt plauktu izvietojuma plānojumu telpā. .
AJ Produkti sortimentā atrodams viss, kas nepieciešams funkcionālas un mūsdienīgas noliktavas aprīkošanai, kā arī profesionāli projektu vadītāji, kas palīdzēs sagatavot optimālāko plauktu izvietojuma plānojumu telpā!