Konsoļu plaukti

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Konsoļu plaukti smagu lietu uzglabāšanai

Dažkārt noliktavās nepieciešams uzglabāt ļoti smagas lietas, kam parastie plaukti nav piemēroti, un tādēļ preces var deformēties vai tikt bojātas. Tādos gadījumos noderīgi ir konsoļu plaukti, kas īpaši piemēroti garu un smagu preču uzglabāšanai. Pieejami arī modeļi, kas piemēroti vieglākām precēm. Tie ir lielisks risinājums, ja nepieciešams ietaupīt vietu un parūpēties par drošu preču uzglabāšanu.

Augstas kravnesības konsoļu plaukti

Ar šādu plauktu palīdzību iespējams izveidot horizontālu, ērtu un labi strukturētu uzglabāšanas vietu smagiem priekšmetiem. Konsoles plaukti ir ražoti no tērauda loksnēm, kas apstrādātas ar pulverkrāsojumu, tāpēc tie labi labi tiek galā ar lielu slodzi un arī nelabvēlīgiem apstākļiem.

Augstas kravnesības plauktiem ir centrālā kolonna, kas nodrošina papildu stabilitāti, savukārt plauktiem ir iespējams pievienot atdalītājus, lai izveidotu atsevišķus nodalījumus. Katras plauktu sistēmas nestspēja ir norādīta aprakstā, taču tā var būt līdz pat 16 000kg.

Zemas kravnesības plaukti

Konsoļu plaukti ir piemēroti arī situācijām, kad tajos nepieciešams glabāt garus, taču vieglus priekšmetus, piemēram, dēļus, plastmasas caurules, koka rāmjus, metāla profilus utt. Tie ir izturīgi un pats galvenais – sniedz iespēju ietaupīt vietu, tādēļ ir lielisks risinājums arī mazākas platības telpās. Tāpat konsoles plaukti noliktavā palīdz uzturēt kārtību, kā arī nodrošina ērtu piekļuvi produktiem.

Gluži tāpat kā augstas kravnesības konsoles plaukti, arī šie ir izgatavoti no tērauda loksnēm un ir pulverkrāsoti. Konsoļu plauktu augstumu un intervālu iespējams regulēt atbilstoši vajadzībām. Šie plaukti ir aprīkoti ar horizontāliem un krusteniskiem stiprinājumiem optimālai stabilitātei.

Pilnībā nokomplektēta noliktava

AJ Produkti piedāvā iegādāties gan gatavas plauktu sistēmas, gan arī atsevišķus to elementus, kas ir ērts risinājums gadījumos, kad rodas nepieciešamība papildināt jau esošas sistēmas vai arī kādu no detaļām aizstāt ar citu.

Jāatceras, ka, plānojot noliktavu, svarīgi to veidot tādu, lai katrai lietai būtu sava īstā vieta. Tas palīdzēs nodoršināt kārtību un organizētību, atvieglojot darbinieku ikdienu. Ja noliktavā glabājas dažāda izmēra lietas, jāpadomā par atšķirīgiem plauktiem, kuros tās uzglabāt.

Tāpat lietošanas ērtumam jāparūpējas ne tikai par pašu plauktu sistēmu iegādi, bet arī atbilstošiem transportēšanas ratiņiem, pacēlājiem, estakādēm un citiem elementiem, kas noliktavu padara par funkcionālu un ērti izmantojamu telpu.

Kā izvēlēties?

Izvēloties konsoļu plauktus un plauktu konsoles vai jebkuras citas plauktu sistēmas, svarīgi ir rūpīgi plānot kopējo preču apriti. Ieteicams visas iekārtas iegādāties vienuviet, tādējādi paŗūpējoties par to savstarpējo saderību. Lai tavas noliktavas telpa tiktu izmantota optimāli, svarīgi jau laikus pirms plauktu iegādes un uzstādīšanas izstrādāt plauktu izvietojuma plānojumu telpā. Tas palīdzēs izvēlēties efektīvākos un piemērotākos plauktu risinājumus.

AJ Produkti sortimentā atrodams viss, kas nepieciešams funkcionālas un mūsdienīgas noliktavas aprīkošanai. Turklāt, pie mums atrodami arī profesionāli projektu vadītāji, kas palīdzēs sagatavot optimālāko plauktu izvietojuma plānojumu telpā!