Noliktavu plaukti un plauktu sistēmas

Noliktavu plaukti

Kā Tu vari izvēlēties piemērotāko plauktu sistēmu

Uzzini šeit

Noliktavu plaukti plašā izvēlē

Noliktavu plaukti ir viena no AJ Produkti plašāk pārstāvētajām preču grupām. Mūsu piedāvājumā ir dažāda izmēra un svara izturību noliktavu plaukti, kas piemēroti gan neliela izmēra uzglabāšanas telpām, gan industriālajiem loģistikas centiem ar lielu noslodzi. Mūsu priekšrocība ir pašu ražotnes. Tas ļauj mums piedāvāt klientiem kvalitatīvus, pārbaudītus un drošus plauktus noliktavām, kas ražoti mūsu rūpnīcās, kurās atbilstošo kvalitātes kritēriju izpildi uzraugām ikdienā.
Funkcionāli piemērotāko noliktavas plauktu izvēle ir īpaši svarīgs aspekts, kas ļaus optimāli izmantot pieejamās telpas platību un uzglabāšanas kapacitāti. Dažāda konstruktīva risinājuma noliktavu plaukti ir izgatavoti tā, lai ļautu pēc iespējas ērtāku piekļūšanu kravai, kas uzlabo ne vien iekšējās loģistikas procesus noliktavā, bet arī darba drošību.
Jums nepieciešams iekārtot jaunu noliktavu vai optimizēt jau esošas noliktavas darbu?
Mūsu projektu vadītāji palīdzēs izvēlēties atbilstošākos noliktavu plauktus un izstrādās 3D modeli plauktu izvietojumam telpā.

Noliktavu plaukti TOUGH

Intensīvai lietošanai piemērota, plaša plauktu sistēma ar lielu svara izturību, kas paredzēta lielizmēra kravām bez paletēm. TOUGH plauktu sistēmas iespējams paplašināt pēc nepieciešamības. Izvēlei pieejami lokšņu tērauda vai skaidu plāksnes ieklājums. Pieejami 2 augstumi, 2 platumi un 2 dažādi dziļumi. Nostiprinājuma profili - sānu stiprinājumi. Svara izturība: 500 kg/plaukts. Plaukti regulējami 50 mm intervālos. Bāzes sekcijas platums: plaukta platums + 100 mm. Papildu sekcijas platums: plaukta platums + 50 mm.

Noliktavu plaukti COMBO

Vienkārši komplektējami noliktavu plaukti, ērta montāža bez skrūvēm. Katrai sekcijai nepieciešami 4 vertikālie statņi. Plaukti izgatavoti no 16 mm biezas kokskaidu plāksnes. Pieejami 3 dažādi augstumi, 2 garumi un 3 dažādi platumi. Pastiprinājums - sijas. Svara izturība 500/600/700 kg katrs plaukts. Plauktus var regulēt ar 38 mm intervālu. COMBO plaukti ir nokomplektēti ar plastmasas kāju pēdām, kas saudzē grīdu. Kopējais platums: plaukta platums + 10 mm.

Noliktavu plauki MIX

MIX ir plaši pielāgojama noliktavas plauktu sistēma dažādos izmēros. Pieejams plašs papildaprīkojuma klāsts - durvis, atvilktnes u.c. MIX noliktavu plaukti pieejami četros dažādos augstumos un trīs dažādos dziļumos. Ar aizmugures stiprinājumiem. Svara izturība 150 kg/plaukts. Intervāls starp plauktiem regulējams ik pa 50 mm. Vertikālajiem statņiem komplektā ir grīdas stiprinājumi. Bāzes sekcijas platums: plaukta platums + 65 mm. Papildu sekcijas platums: plaukta platums + 5 mm.

Plauktu sistēma POWER

Noliktavu plaukti POWER

Tevi varētu interesēt šīs kategorijas

DarbagaldiRatiņi ar diviem riteņiemSkapji instrumentiem