Veikalu plaukti pārskatāmai preču izvietošanai

Izvietojot preces plauktos veikalā, ir svarīgi, lai veikalu plaukti ir izturīgi, ērti pārskatāmi un lai tie kalpotu gadiem vai pat gadu desmitiem ilgi. Tajos izvietojamās preces mēdz būt dažāda izmēra un svara, tāpēc svarīgi arī, lai plauktu augstumi un platumi ir regulējami. Preču plaukti būtiski ietekmē klientu ērtības, kas parasti ir viens no noteicošajiem faktoriem izvēlei par labu vienam vai otram veikalam, tādēļ ir svarīgi parūpēties par atbilstošiem produktu novietošanas risinājumiem. AJ Produkti piedāvā plauktus ikvienam veikalam.

Izvietojumam ir nozīme

Iekārtojot veikalu, ir svarīgi izvērtēt iekārtojumu no klienta perspektīvas un ņemt vērā merčendaizinga pamatprincipus, plānojot katras preces atrašanās vietu. Plaukti nedrīkst atrasties pārāk tuvu viens otram un tajos jāvalda kārtībai, lai visas izvietotās preces ir labi pārskatāmas un viegli aizsniedzamas. Un tas viss lielā mērā atkarīgs tieši no atbilstošu plauktu izvēles.

Cinkoti veikalu plaukti

AJ Produkti sortimentā atrodamas plauktu sistēmas veikaliem, proti, gan bāzes sekcijas, gan dažādas papildekcijas, kuras nodrošina piekļūšanu precēm no vienas vai abām pusēm. Plānojot veikala iekārtojumu, dažādās sistēmas un plaukti savstarpēji tiek kombinēti, radot pārskatāmu un sakārtotu vidi.

Veikalu plauktiem ir liela slodze gan svara ziņā, gan arī nolietojuma ziņā, tāpēc cinkots metāls ir labākais risinājums, lai šīs mēbeles savas īpašības saglabātu ilgtermiņā. Šie plaukti ir ne tikai īapši piemēroti mazumtirdzniecības veikaliem, bet arī lieti noderēs lietošanai skarbos apstākļos, piemēram, noliktavās un darbnīcās. Tie ir viegli kombinējami, kā arī sniedz iespēju parūpēties par veikalos noteiktajām higiēnas prasībām.

Lai aprīkotu plauktus ar papildpiederumiem un detaļām, nav nepieciešami ne instrumenti, ne skrūves. Tādējādi tos jebkurā brīdī var ērti pielāgot atbilstoši individuālām vajadzībām. Plauktu bāzes sekcija aprīkota ar plauktiem, kas izgatavoti no cinkotas stieples, tāpēc uz tiem neuzkrājas putekļi un netīrumi. Veikala plaukts pēc augstuma ir pielāgojams atbilstoši vajadzībām.

Plaukti pārtikas produktiem

Izvietojot plauktos pārtikas produktus, jāievēro īpaši augstas higiēnas prasības, arī šajā ziņā cinkotais tērauds atbilst noteiktajiem normatīviem. Pārtikas produktu uzglabāšanai piemēroto plauktu plāksnes ir perforētas, tāpēc uz tām neuzkrājas ne šķidrumi, ne putekļi. Turklāt, plaukti novietoti tieši uz balstiem.

Plauktu sistēmas veikaliem pieejamas dažādās krāsu variācijās, tādēļ tos iespējams viegli pielāgot teju jebkuram interjeram. Daudzi plaukti piemēroti izmantošanai arī saldētavās.

Kā izvēlēties piemērotākos veikalu plauktus?

Iekārtojot mazumtirdzniecības veikalu un izvēloties tam plauktus, ļoti svarīga ir pieejamā platība, kā arī veikala tips. Ja veikalā pircējus apkalpos pārdevēja, kura arī pasniegs preces, noderīgi būs pie sienas stiprināmi plaukti, kuriem iespējams piekļūt no vienas puses. Savukārt, ja starp plauktiem būs ejas, pa kurām pārvietosies pircēji, piemērots risinājums būs plaukti, kuriem var piekļūt no abām pusēm.

Jebkurā gadījumā, kombinējot bāzes plauktus ar papildsekcijām, iespējams izveidot risinājumu jebkuram mazumtirdzniecības veikalam. Veikalu plaukti plašā sortimentā atrodami AJ Produkti preču klāstā.

Lai veikals būtu ērti pieejams gan pircējiem, gan darbiniekiem, jāpadomā arī par papildu aprīkojumu. Piemēram, ja veikala plaukti ir augsti, der parūpēties par pakāpieniem, ar kuru palīdzību būs iespējams sasniegt augstākos nodalījumus. Tāpat jāparūpējas par risinājumiem, kas sniedz iespēju ērti un ātri preces nogādāt līdz plauktiem, piemēram, transportēšanas ratiņiem. Arī šos produktus atradīsi AJ Produkti sortimentā.

Pie katra produkta atrodams apraksts, kas palīdzēs pieņemt lēmumu par piemērotāko risinājumu, taču, ja neesi pārliecināts, droši sazinies ar AJ Produkti speciālistiem un mēs palīdzēsim atrast tavām vajadzībām un gaumei atbilstošāko risinājumu.