Plaukti pārtikai

Plaukti drošai un pārskatāmai pārtikas uzglabāšanai

Plaukti drošai un pārskatāmai pārtikas uzglabāšanai

Plaukti ir viens no tiem elementiem, bez kura veikali un noliktavas nav iedomājamas. Tie sniedz iespēju ērti uzglabāt preces un nodrošināt to pieejamību kā klientiem, tā arī darbiniekiem. Parocīgiem plauktiem ir liela nozīme klientu pieredzes veidošanā, kā arī darbinieku ikdienas uzlabošanā un atvieglošanā, tāpēc plaukti pārtikai ir jāizvēlas apdomīgi.

Uzticami un kvalitatīvi plaukti pārtikai ir atrodami AJ Produkti sortimentā. Tie lieliski iederas gan dažādos veikalos, gan noliktavās, garantējot produktu drošību, higiēniskus apstākļus un ērtu pārskatāmību.

Metāla plaukti – izturīgs un viegli kopjams risinājums

Metāla plaukti ir lieliska izvēle pārtikas produktu uzglabāšanai. Tie ir izturīgi un viegli kopjami. Izgatavoti no nerūsējošā tērauda, tie ir ilgmūžīgs ieguldījums, kas uzticami kalpos gadiem ilgi. Tie nodrošina labu ventilāciju un samazina mitruma uzkrāšanās risku. Pareiza gaisa cirkulācija savukārt palīdz saglabāt uzglabāto pārtikas preču kvalitāti un svaigumu. Tāpat metāla plaukti paredzēti arī smagāku pārtikas produktu uzglabāšanai.

Viegli pielāgojami