Plaukti ērtai preču izvietošanai

Mazumtirdzniecības veikalos ļoti liela nozīme ir preču ērtam izvietojumam, lai viss būtu pārskatāms un potenciālie pircēji varētu iepirkties bez lieka stresa. Tāpēc preču plaukti jāizvēlas īpaši apdomīgi un pārdomāti. AJ Produkti piedāvā dažādus plauktus un plauktu sistēmas, kas būs piemēroti mazumtirgotājiem, lai preces būtu labi redzamas pircējiem. Lasiet tālāk, lai atrastu savām vajadzībām vispiemērotāko risinājumu.

Cinkoti noliktavas plaukti

Mūsu izturīgā plauktu bāzes sekcija iztur lielu slodzi, bet vienlaikus ir viegla pēc svara. Šie plaukti ir ne tikai ideāli piemēroti mazumtirdzniecības veikaliem, bet arī ideāli noderēs lietošanai skarbos apstākļos, piemēram, noliktavās un darbnīcās. Lai aprīkotu plauktus ar papildpiederumiem un detaļām, nav nepieciešami ne instrumenti, ne skrūves. Tādējādi tos jebkurā brīdī var ērti pielāgot atbilstoši individuālām vajadzībām. Plauktu bāzes sekcija aprīkota ar plauktiem, kas izgatavoti no cinkotas stieples, tāpēc uz tiem neuzkrājas putekļi un netīrumi. Plauktu augstumu var pielāgot atbilstoši savām vajadzībām. Noklikšķiniet uz atsevišķiem produktu parametriem, lai iegūtu detalizētu informāciju, piemēram, par plauktu skaitu, slodzes ietilpību, lielumu utt. Plauktu sistēmu ir iespējams paplašināt, pievienojot vienu vai vairākas papildsekcijas. Tās jāpievieno pie esošās sekcijas sānu rāmja.

Cinkoti plaukti pārtikas produktiem

AJ Produkti piedāvā cinkota tērauda plauktu sistēmas darbavietām, kur nepieciešams ievērot augstas higiēnas prasības. Pārtikas produktu uzglabāšanai piemēroto plauktu plāksnes ir perforētas, tāpēc uz tām neuzkrājas ne šķidrumi, ne putekļi. Turklāt plaukti novietoti tieši uz balstiem. Pieejamās krāsas – dzeltena, zila, melna un zaļa. Lielākā daļa šo plauktu sistēmu ir piemērotas lietošanai saldētavās. Līdzīgi mūsu noliktavas plauktu bāzes moduļiem, arī šo sistēmu nepieciešamības gadījumā var paplašināt, pievienojot papildsekcijas, kas ir nopērkamas atsevišķi. Lai parūpētos par augšējo plauktu drošu aizsniegšanu, iesakām iegādāties arī soliņus, kur pakāpties. Ja šeit aprakstītie plaukti īsti neatbilst jūsu vajadzībām, iepazīstieties ar piedāvājumu biroja plauktu vai noliktavas plauktu sadaļās. Sazinieties ar mums, ja jums nepieciešams padoms, lai izraudzītos vispiemērotāko risinājumu.