industriālie ritenīši

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Industriālie ritenīši – drošai kravu pārvietošanai

Efektīva noliktavas darbība ir viens no daudzu uzņēmumu galvenajiem aspektiem, kas veicina nozīmīgāko biznesa procesu norisi. Tieši tādēļ noliktavās ir vērts parūpēties par ērti lietojamiem, drošiem un uzticamiem risinājumiem, kas sniedz iespēju atvieglot darbinieku ikdienu un pienākumus paveikt bez liekas piepūles. Ratiņi ir neatsverama noliktavu sastāvdaļa, kas sniedz iespēju ērti un ātri pārvietot dažāda izmēra kravas un preces. Protams, šādi noliktavu ratiņi ir aprīkoti ar industriāliem ritenīšiem, kas laika gaitā var zaudēt savu efektivitāti.

Par laimi, AJ Produkti sortimentā ir pieejami industriālie riteņi, ar kuriem iespējams aprīkot dažnedažādus ratiņus, lai noliktavā viegli pārvietotu preces un materiālus.

Industriālie riteņi dažādas slodzes noturībai

AJ Produkti atrodamie ratiņu riteņi paredzēti pat ļoti smagu kravu pārvietošanai. Sortimentā atrodams ritenis, kas spēj pārvietot līdz pat 1000 kg smagu kravu. Protams, pieejami arī risinājumi, kas teicami piemēroti daudz mazākas kravnesības ratiņiem.

Riteņi ikviena vajadzībām

Mūsu produktu klāstā pieejami riteņi, kas veidoti no dažādiem materiāliem. Neilona ritenīši būs izturīgi, ar mazu rites pretestību, labu noturību pret ūdeni, eļļām, ķīmiskajām vielām. Savukārt poliuretāns nodrošinās vienmērīgu un klusu ritenīšu darbību. Taču gumijas riteņi lieliski kalpos uz nelīdzenas virsmas un teicami absorbēs triecienus.

Ielūkojieties AJ Produkti piedāvājumā un izvēlieties savai noliktavai piemērotākos ritenīšus!