Izturīgi transportēšanas ratiņi

Bieža smagumu pārvietošana bez jebkādiem palīglīdzekļiem var atstāt negatīvu ietekmi uz muguru, radot sāpēs un, iespējams, pat traumas. Tas, savukārt, var negatīvi ietekmēt pašsajūtu, produktivitāti un darba kvalitāti, tādēļ ir svarīgi parūpēties par uzticamu un parocīgu darba aprīkojumu. Kravas transportēšanas ratiņi ir lielisks risinājums, kas sniedz iespēju ātri, ērti un droši transportēt smagākas kravas un rūpēties par darbinieku veselību.

Universāli un praktiski

AJ Produkti sortimentā atrodamie transportēšanas ratiņi ir funkcionāli un izturīgi. Tie ir izgatavoti no pulverkrāsota tērauda un aprīkoti ar kravas rāmi un koka dēļu platformu, rūpējoties par to, ka krava pārvietošanas laikā no ratiņiem neizslīd. Šādi transportēšanas ratiņi lieliski noder teju jebkurā uzņēmumā, ražotnē un noliktavā, kā arī būvobjektos, jo sniedz iespēju droši pārvietot visdažādāko kravu. To kravnesība gan nav tik liela kā, piemēram, roklām, taču tie spēj izturēt pat 150 kg svaru.

Iepazīsties ar AJ Produkti piedāvājumu un izvēlies savām vajadzībām piemērotākos transportēšanas ratiņus ar 7 gadu garantiju. Produktus vari apskatīt un iegādāties ne tikai internetveikalā, bet arī mūsu salonā Rīgā. Izvēlies AJ Produkti!