Atvieglojiet piekļuvi ar praktisku sliekšņa trapu

Durvju sliekšņa traps lieti noderēs, gan pārvietojot preces pa nelīdzenām grīdām, šķērsojot tādus šķēršļus kā caurules un kabeļus vai nodrošinot pagaidu piekļuvi ratiņkrēsliem. Mūsu metāla sliekšņu trapu klāsts nodrošinās izmaksu ziņā izdevīgus risinājumus piekļuves uzlabošanai un iekšējās satiksmes optimizēšanai.

Sliekšņu trapi apmalēm un šķēršļiem

Sliekšņa traps ir ērts risinājums grīdas līmeņu izlīdzināšanai un vieglākai preču pārvietošanai. Sliekšņa traps ar savienojumu ļauj pārvarēt tādus šķēršļus kā durvju sliekšņi, apmales, caurules un kabeļi. Šādi trapi ir vienkāršs, bet efektīvs risinājums rūpnīcās, noliktavās un līdzīgās vietās, kur nepieciešama netraucēta preču iekšējā pārvadāšana ar kravas ratiņiem, ratiņiem vai maziem transportlīdzekļiem. Trapa izmantošana ne tikai samazina nepieciešamo spēku, kas jāpieliek, lai pārvietotu preces pāri slieksnim, tādējādi samazinot sasprindzinājuma traumu iespējamību, bet arī samazina preču sakratīšanas vai bojāšanas risku.

Durvju traps uzlabo piekļuvi ar ratiņkrēslu

Papildinot ieejas ar vienkāršiem trapiem, tiks uzlabota ratiņkrēslu piekļuve ēkām, kurām nav nodrošināts pilnībā līdzens piekļuves ceļš, tādējādi ļaujot lietotājam bez problēmām tikt pāri sliekšņiem un nodrošinot komerctelpu pieejamību ikvienam. Tāpat šādi trapi atvieglo piekļuvi cilvēkiem ar bērnu ratiņiem un samazina paklupšanas risku gadījumā, ja kādā vietā būtiski atšķiras grīdas līmeņi katrā sliekšņa pusē.

Drošs un praktisks risinājums

Izvēloties alumīnija sliekšņa trapu no AJ Produkti, tu iegūsi vieglu produktu, ko varēsi ērti pārvietot, turklāt tas nodrošinās stabilu risinājumu, kurš spēj izturēt lielu slodzi. Mums ir trapi, kas spēj izturēt līdz pat 500 kg. Iekraušanas vietu trapiem ir rievota vai perforēta virsma, lai novērstu slīdēšanu. Papildus sliekšņu trapiem AJ Produkti piedāvā plašu klāstu citu risinājumu veselības un drošības apstākļu uzlabošanai; tostarp pārskatamības spoguļus, grīdas zīmes, bīstamības brīdinājumu lentas un jostas barjeras, kuru mērķis ir novērst negadījumus un ierobežot neatļautu piekļuvi. Ja tev nepieciešama papildu informācija, lūdzu, zvani mūsu pārdošanas nodaļai vai sazinies ar mums tiešsaistē.