Pārtikas plastmasas kastes

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Plastmasas kastes drošai pārtikas produktu uzglabāšanai

Plastmasas kastes ir lielisks risinājums, kā parūpēties par drošu pārtikas produktu uzglabāšanu, kā arī transportēšanu. Tās lieliski iederas noliktavās, kā arī būtiski atvieglo pārtikas produktu transportēšanu, ļaujot tiem nodrošināt higiēniskus, kā arī drošus apstākļus. AJ Produkti sortimentā ir atrodamas dažāda izmēra un dizaina plastmasas kastes pārtikai, tādēļ ikvienam ir iespēja izvēlēties savām vēlmēm un vajadzībām piemērotāko risinājumu.

Plastmasa kaste – neatsverams noliktavas aprīkojums

Pārtikas produktu noliktavās nepieciešams parūpēties par produktu uzglabāšanai piemērotiem apstākļiem. Plastmasas kastes ar vāku ir teicams risinājums, kas sniedz iespēju ērti un droši uzglabāt dažādus pārtikas produktus. Dažas pārtikas plastmasas kastes ir piemērotas izmantošanai gaisa temperatūrā no -40˚C līdz pat +120˚C, tādēļ tās būs funkcionāls risinājums dažādos noliktavas apstākļos. Turklāt tās iespējams ērti savienot un uzglabāt citu uz citas, tādējādi ekonomējot noliktavas vietu.

Dažāda dizaina plastmasas kastītes

AJ Produkti sortimentā ir atrodamas dažāda izmēra un dizaina plastmasas kastes. Pieejamas kastītes dažnedažādās krāsās, augstumos un platumos, tādēļ Jums ir iespēja iegādāties produktus, kas lieliski iederēsies tieši Jūsu noliktavā.

Aplūkojiet AJ Produkti piedāvājumu un jautājumu gadījumā sazinieties ar mūsu speciālistiem, kas palīdzēs piemeklēt Jūsu vajadzībām piemērotāko risinājumu.