Noliktavu aprīkojums un darbnīcu aprīkojums

Noliktavu aprīkojums, kas uzlabo efektivitāti

Nereti uzņēmumos noliktava ir viena no tām vietām, kurā norisinās vislielākā aktivitāte, tādēļ ir būtiski parūpēties par ērtu un organizētu darba vidi. Kvalitatīvs un uzticams noliktavu aprīkojums ļauj uzlabot noliktavas darbu un padarīt to efektīvāku. Pārdomāts un rūpīgi izplānots noliktavas plauktu izvietojums telpā ļauj optimizēt noliktavas kapacitāti, bet dažādi transportēšanas risinājumi uzlabot loģistiku.
Mūsu piedāvājumā pieejams noliktavas aprīkojums gan lielām, gan nelielām noliktavām un uzglabāšanas risinājumi visa veida precēm un kravām.

Izturīgi plaukti

AJ Produkti atrodams viss nepieciešamais noliktavas aprīkojums, lai efektīvi iekārtotu kā lielākas, tā arī mazākas telpas, kas paredzētas dažādu mantu uzglabāšanai. Tā kā noliktava visnotaļ nav iedomājama bez plauktiem, mūsu produktu klāstā atrodamas uzticamas un izturīgas plauktu sistēmas, kas sniedz iespēju maksimāli izmantot telpas platību un uzglabāt mantas arī lielā apjomā. Pieejami dažāda izmēra, dizaina un izturības plaukti, kas lieliski iederēsies dažnedažādās noliktavās.

Transportēšanas risinājumi ērtākai kravas pārvietošanai

Efektīvai noliktavas darbībai un atvieglotai darbinieku ikdienai noderīgi ir kravas transportēšanas risinājumi. Noliktavu ratiņi, paceļamās platformas un citi risinājumi sniedz iespēju daudz ātrāk un ērtāk pārvietot visdažādākās preces un materiālus. AJ Produkti ir atrodami transportēšanas risinājumi, kas lieliski iederēsies gan mazākās, gan lielākās noliktavās, tādējādi atvieglojot darbinieku ikdienu un rūpējoties par viņu veselību.

Darbnīcu aprīkojums funkcionālai darba videi

Lai darbnīcā varētu ērti un droši strādāt, tai ir jābūt labi organizētai un aprīkotai. Par laimi, AJ Produkti sortimentā ir atrodams darbnīcu aprīkojums, kas būtiski atvieglos ikdienu un palīdzēs veidot patīkamu, drošu un ērtu darba vidi. Parocīgs darbnīcu aprīkojums ļaus uzlabot darba vietas darbnīcā, ražošanas telpās, servisos u.c. Mūsu sortimentā pieejami dažādu izmēru darba galdi ar vairāku materiālu galdu virsmām, kas atbilst drošas darba vides standartiem. Darbam pie darba galda sēdus pozīcijā, pieejami ergonomiski un ērti industriālie krēsli. Sortimentā pieejami arī skapīši ģērbtuvēm, paklāji, dažādi transportēšanas rati, skapji un plaukti, instrumentu paneļi un daudz kas cits.

Šos un citus produktus iespējams aplūkot un iegādāties ne tikai mūsu internetveikalā, bet arī salonā Rīgā.