Ratiņi ar plauktiem

Biroja mēbeles un risinājumi

Kā Tu vari uzlabot un optimizēt darba vidi

Lasi mūsu padomus un ieteikumus šeit!

Ratiņi ar plauktiem - divi vienā

Ja uzņēmumā ikdienā nepieciešams pārvietot lielu daudzumu salīdzinoši nelielu lietu, labs palīgs varētu būt plauktu ratiņi – ērti pārvietojami, kompakti un ļauj darbiniekiem strādāt ergonomiskāk un efektīvāk.

Noder dažādās nozarēs

Plašākai sabiedrībai ratiņi ar plauktiem droši vien visbiežāk šķiet redzēti ēdināšanas iestādēs, kur tos izmanto netīro traukumu novākšanai, izlietoto paplāšu novietošanai vai citiem mērķiem.

Tie ir neaizstājams palīgs arī ražotnēs, lai ērtāk pārvietotu izejvielas un materiālus no vienas vietas uz citu, telpu uzkopšanas servisa kompānijās, arī dažādās tirdzniecības vietās, lai atvieglotu preču pārvietošanu. Pēc būtības šie ratiņi ar plauktiem ir universāls palīgs, ko var izmantot arī kosmētikas salonos un pat mājsaimniecībās.

Ratiņi ar plauktiem un to izmēri

AJ Produkti sortimentā ratiņiem pieejams ļoti plašs izmēru klāsts. Augstumā tie var būt pat zemāki par 1 metru un līdz ar to piemēroti salīdzinoši mazu un vieglu lietu pārvietošanā līdz pat cilvēka auguma ratiņiem, kuros iespējams pārvietot jau lielākas un smagākas preces.

Viss atkarīgs no tā, ko un kurp nepieciešams pārvietot. Ja ratiņi nepieciešami vien kosmētikas līdzekļu sakārtošanai kosmētikas kabinetā, pilnīgi pietiks ar mazāko iespējamo modeli.

Pieejams arī papildu aprīkojums

Ratiņiem pieejams arī papildu aprīkojums, piemēram, uzkopšanai paredzētie ratiņi pieejami komplektācijā ar maisiem, instrumentu plaukti aprīkoti ar atvilktni nelielu detaļu uzglabāšanai utt.

Atšķirīgi vizuālie risinājumi

Lai gan ratiņu galvenais uzdevums ir nodrošināt funkcionalitāti, arī to dizains ir daudzveidīgs. Ir iespēja izvēlēties dažādu krāsu karkasus.

Arī materiāli ir dažādi, taču lielākoties ratiņi izgatavoti no metāla, tādējādi tie ir ilgmūžīgi un īpaši izturīgi, kas intensīvas slodzes apstākļos, kādi lielākoties ir ražotnēs un veikalos, ir īpaši būtisks kritērijs.

Kā atrast īstos?

AJ Produkti piedāvātā izvēle ir plaša. Te pieejami gan tādi plauktu ratiņi , kas iederēsies auto remonta darbnīcā, gan tādi, kas smalkā skaistuma salonā.

Līdz ar to pirmais un svarīgākais kritērijs to izvēlē ir tieši pielietojums.