Tālrunis: 67 62 52 72
Darba dienās 08:30-17:00
0
Grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
0.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Preces (A-Z)
Nesen apskatītie produkti
Bezmaksas piegāde pasūtījumiem virs 1500 € + PVN.
Preču atgriešana
3 gadu garantija

Biroja mēbeles

AJ Produkti piedāvā plašu biroja un konferenču telpu mēbeļu klāstu. Mēbeles ir piemērotas gan plašiem, gan nelieliem birojiem, kā arī lielām un mazām konferenču telpām.

 

Kas būtu jāņem vērā, iegādājoties biroja mēbeles? Produktivitātes uzlabošanai un darbinieku labsajūtai AJ Produkti iesaka investēt ergonomiskās mēbelēs – ergonomiskos biroja krēslos, augstumā regulējamos galdos, datorgaldos, ergonomiskos biroja paklājos un monitora statīvos. Mazos birojos noteikti jāņem vērā telpas platība – varbūt skapji ar žalūzijveida durvīm būs praktiskāks risinājums nekā lieli un masīvi biroja skapji? Skaņas absorbēšanai iesakām telpu sienas aprīkot ar skaņu slāpējošiem paneļiem. Atcerieties padomāt arī par apgaismojumu!

 

Augstumā regulējami galdi nodrošina pareizu ķermeņa pozu – plecu attiecība pret elkoņiem ir 90 grādi. Pārāk augsta galda dēļ pleci ir uzrauti, bet parāk zema galda dēļ galva ir noliekta – tas rada sasprindzinājumu kakla un plecu muskuļos. Produktu klāstā atrodami arī paliktņi roku atbalstam, kas ir piestiprināmi pie galda.

 

Strādājot garas darba stundas, iesakām variēt ar ķermeņa pozu – stāvēt pie augstumā regulējamiem galdiem. Šādā gadījumā ergonomiski paklāji kļūst noderīgi. Biroja krēsliem ir jābūt pielāgojamiem darbinieku vajadzībām. Kā alternatīvu biroja krēsliem piedāvājam sedlu un ergonomiskos krēslus.

 

AJ Produkti veikalā atradīsiet visas nepieciešamās biroja mēbeles – biroja galdus, plauktu sistēmas korespondences šķirošanai, atvilktņu blokus, rasējumu skapjus un citas mēbeles. AJ Produkti piedāvā izstrādāt projektus no idejas līdz gala risinājumam.

 

AJ Produkti – biroja mēbeļu izvēles priekšrocība