• Ātra piegāde
  • 3 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Biroja mēbeles

Atklāj mūsu mēbeļu sērijas

Izvēlieties biroja mēbeles internetā

 

Biroja mēbeles un to izkārtojums tiešā veidā ietekmē darba ražīgumu. Biroja mēbeles jāizvēlas tā, lai nodrošinātu darbiniekiem maksimāli ērtus apstākļus. Šādos apstākļos viņi visu savu spēku un enerģiju varēs netraucēti veltīt darbam. Piemēram, sēžot neērtā krēslā, uzmanība no darba tiek novērsta, un darbiniekiem biežāk gribēsies pārtraukumu, lai atvieglotu diskomfortu, bet tas savukārt katru dienu negatīvi ietekmēs darba ražīgumu. Ilgtermiņā neērti krēsli var radīt arī veselības problēmas. Tāpēc ir svarīgi rūpīgi izvēlēties mēbeles birojam. AJ Produktu mērķis ir piedāvāt jums kvalitatīvas biroja mēbeles par vislabākajām cenām. Šeit atradīsiet informāciju par dažām mūsu produktu klāsta lielākajām kategorijām:

 

Biroja krēsli

 

Krēsli ir ļoti svarīga sastāvdaļa katrā birojā. Tā kā birojos ir dažādas zonas, mēs piedāvājam dažāda veida krēslus. Izvēli nosaka arī tas, kādam nolūkam krēslus plānots izmantot. Piemēram, konferenču krēsli, kurus var sakraut kaudzē vienu virs otra, ļauj ātri pielāgot telpas dalībnieku skaitam, savukārt eleganti biroja krēsli palīdz atstāt labu iespaidu uz klientiem. Mēs piedāvājam gan cenas ziņā ekonomiskus biroja krēslus, gan ekskluzīva dizaina krēslus. Mūsu biroja krēslu apdarē izmantoti dažādi materiāli, piemēram, āda, ādas imitācija, audums, vilna, utt.. Pieejama liela krāsu izvēle.

 

Biroja galdi

 

Prasības un izpratne par biroja galdiem mainās. Aizvien populārāki kļūst stāvgaldi, un birojos izplatās prakse ieviest galdus, kurus pārmaiņus izmanto vairāki darbinieki. Neatkarīgi no tā, vai jūs dodat priekšroku modernajām tendencēm, vai esat tradicionāla un pārbaudīta dizaina piekritējs, pie mums jūs noteikti atradīsiet biroja galdu atbilstoši savai gaumei. Mūsu plašajā produktu klāstā ir gan tradicionāli klasiskie biroja galdi, gan elektriski augstumā regulējami galdi un datorgaldi.

 

Alternatīva tradicionālajām biroja mēbelēm

 

Iesakām ieviest pozitīvas pārmaiņas, nomainot tradicionālās biroja mēbeles pret augstumā regulējamu galdu un aktīvo krēslu. Nodrošinot katram darbiniekam augstumā regulējamu stāvgaldu, jūsu kolektīvs kļūs aktīvāks un veselīgāks. Izmantojot ergonomisku pilates krēslu, līdzsvara krēslu vai sedlu krēslu, iespējams tonizēt vēdera, jostas daļas un muguras muskulatūru, tādējādi uzlabojot stāju. Ja meklējat jaunu biroja krēslu, aktīvais krēsls būs lieliska izvēle!

 

Uzglabāšanas mēbeles un plaukti darbavietai

 

Pārdomāts risinājums dažādu priekšmetu uzglabāšanai palīdzēs uzturēt biroju nevainojamā kārtībā. Turklāt jūs ietaupīsiet laiku, jo būs daudz vieglāk atrast informāciju, dokumentus, failus un pat atslēgas. Pateicoties mūsu piedāvātajām uzglabāšanas mēbelēm un piederumiem, katrai lietai jūsu birojā atradīsies sava vieta. Mūsu interneta mājaslapā jūs atradīsiet dažādus specializētus uzglabāšanas risinājumus, piemēram, rezerves atslēgu skapīšus.

 

Lielformāta atvilktņu skapji jūsu birojam

 

Lai gan aizvien vairāk birojos cenšas strādāt, neizmantojot papīru, dažās nozarēs joprojām ir nepieciešams izmantot dokumentus papīra formātā. Tāpēc saglabājas vajadzība turēt šos dokumentus drošībā, kā arī parocīgi izvietot dažādus failus, mapes, piezīmju grāmatas un rakstāmpiederumus. AJ Produkti piedāvā plašu lielformāta atvilktņu skapju klāstu, kas palīdzēs jums uzturēt kārtību darbavietā, droši uzglabāt liela izmēra dokumentus, un tādējādi ļaus strādāt ražīgāk.

 

Starpsienas un telpas dalītāji trokšņa slāpēšanai un privātumam

 

Ja meklējat vienkāršus risinājumus, kā nodalīt darbavietas, vai nepieciešams novatorisks veids, lai izmantotu visu pieejamo platību, mēs piedāvājam uzstādīt starpsienas pie rakstāmgaldiem. AJ Produktu klāstā ir dažādas starpsienas, kuras var pielāgot jūsu vajadzībām, sākot ar uzstādīšanas vietu un beidzot ar iespējām tās izmantot kā ziņojumu un atgādinājumu dēļus vai kā vietu fotogrāfijām un citiem attēliem. Starpsienas un telpas dalītājus galvenokārt izmanto, lai maksimāli izmantotu telpas platību, kā arī lai norobežotos. Mūsu starpsienu dizains ir ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī praktisks – tās var izmantot gan kā tāfeles, gan kā piezīmju dēļus.

 

Dokumentu šķirošanas skapji un plaukti

 

Iegādājoties AJ Produktu izgatavotos dokumentu šķirošanas skapjus, jūs iegūstiet vietu, kur ērti un parocīgi glabāt pasta sūtījumus, izdrukas, papīra lapas, mapes un citus priekšmetus. Šķirošanas skapji ir pieejami ar daudziem nodalījumiem ar vai bez durvīm. Skapjiem ar durvīm visi nodalījumi ir slēdzami, lai tajos glabātie dokumenti vai mantas būtu drošībā. Šos skapjus ir iespējams aprīkot ar Master tipa centrālo slēdzeni, lai visus nodalījumus varētu atslēgt arī vienlaicīgi. Atvērtā tipa dokumentu šķirošanas skapjiem ir maināms plauktu augstums, lai nodalījumus varētu pielāgot konkrētām vajadzībām. Skapji ir izgatavoti no tērauda loksnēm, vai no lamināta, abi šie materiāli ir viegli tīrāmi, un tie ilgi kalpos.

 

Ja jūs plānojat iegādāties mēbeles visam birojam, vai arī jums nepieciešama palīdzība tikai atsevišķu produktu izvēlē, sazinieties ar mums. Mēs jums palīdzēsim atrast vislabāko risinājumu jūsu darbavietai. Ir ļoti svarīgi izvēlēties savām vajadzībām atbilstošas mēbeles – piemērotākos krēslus, galdus un mantu glabāšanas risinājumus, lai varētu ērti, pilnvērtīgi un netraucēti strādāt. Visus mūsu produktus ir iespējams iegādāties internetā ar bezmaksas piegādi jebkuram pasūtījumam. Sazinieties ar mums – mēs jums palīdzēsim izvēlēties vispiemērotāko risinājumu jūsu darbavietas iekārtošanai un atbildēsim uz visiem jautājumiem par jebkuru mūsu produktu!