• Ātra piegāde
  • 7 gadu garantija
  • 14 dienu atgriešanas iespēja
0
Mans grozs
Cenas BEZ PVN (Mainīt)
Kopā
Cena par vienību
Daudzums
Produkts
Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs.
Summa bez PVN
9.-€
Noformēt pasūtījumu
Labot
Outlet Interjera projekti

Noliktavu plaukti, noliktavu skapji

Noliktavas plauktu un uzglabāšanas risinājumi

 

Uzglabāšanas risinājumi lielām industriālām noliktavām, krātuvēm, garāžām un darbnīcām, kā arī piekļuves aprīkojums un noliktavu marķējumi.

 

Papildus parastajām plauktu sistēmām noliktavās var būt nepieciešamība izmantot konsoļu plauktus garu un smagu priekšmetu uzglabāšanai. Tādēļ AJ Produkti piedāvā plašu plauktu klāstu, kurā atradīsiet, piemēram, konsoļu un palešu plauktus. Mūsu piedāvātie konsoļu plaukti ir lieliska izvēle, kas ļaus iegūt noliktavā vairāk vietas. Šī plauktu sistēma ir pieejama divos veidos: konsoļu plaukti nelielām un lielām noslodzēm.

 

Katram uzņēmumam, kas vēlas darboties efektīvi un apmierināt klientu pieprasījumu, ir svarīgi izveidot atbilstošu uzglabāšanas telpu. Ideālai uzglabāšanas sistēmai jābūt drošai, vienkāršai un ļoti efektīvai. Tādēļ AJ Produkti piedāvā plašu plauktu sistēmu klāstu, kurā atradīsiet, piemēram, regulējamus palešu plauktus un konsoļu plauktus. Tie ir izgatavoti no tērauda un palīdzēs izveidot efektīvu loģistikas sistēmu, kā arī pārvietot preces atbilstoši jūsu prasībām. Mūsu piedāvātās plauktu sistēmas ir projektētas tā, lai optimāli izmantotu vertikālo telpu. Plauktu sistēmas ir pieejamas dažādos izmēros un ar atšķirīgu palešu vietu skaitu.