Metāla plaukti

Noliktavu plaukti

Kā Tu vari izvēlēties piemērotāko plauktu sistēmu

Uzzini šeit

Metāla plaukti plašā izvēlē

Metāla plaukti ir viens no izplatītākajiem plauktu veidiem. Šie plaukti ir izturīgi un paredzēti gan nelielu, gan smagu kravu vai preču uzglabāšanai. Tādēļ metāla plaukti ir universāls plauktu veids un tie ir piemēroti gan noliktavām, gan birojiem, arhīviem un mājsaimniecībām. Metāla plauktu priekšrocība ir paaugstināta svara izturība, viegla kopšana un stabilitāte. Metāla plaukti ir lieliski piemēroti mitrai videi un taukainu vai eļļainu produktu uzglabāšanai.
Mūsu sortimentā atrodami dažādu izmēru, konstrukciju un svara izturības metāla plaukti, to bāzes sekcijas un papildsekcijas. Piedāvājam arī drošības un plauktu funkcionalitāti paplašinošo papildu aprīkojumu. Mūsu projektu vadītāji nodrošinās telpu 3D plānojuma izstrādi, kas palīdzēs optimāli izmantot pieejamās telpas platību un izvēlēties atbilstošākās metāla plauktu sistēmas.

Metāla plaukti garāžai

Metāla plaukti ir lielisks risinājums, ja nepieciešami izturīgi un praktiski plaukti garāžai. Cinkoti metāla plaukti ir ne vien izturīgs un robusts risinājums uzglabāšanai, bet tie ir arī noturīgi pret koroziju un var tikt lietoti telpās ar paaugstinātu mitruma līmeni. Metāla plaukti garāžai ir paredzēti instrumentu, detaļu vai riepu uzglabāšanai.

Metāla plauktu sistēmas

Metāla plauktu sistēmas ir īpaši parocīgs veids, kā nodrošināt pielāgojamu un papildināmu uzglabāšanas risinājumu. Mūsu sortimentā pieejamas metāla plauktu sistēmas gan nelielām noliktavām, birojiem un arhīviem, gan lielgabarīta, smagu kravu un preču uzglabāšanai. Metāla plauktu sistēmas sastāv no bāzes sekcijām, papildsekcijām un dažāda papildu aprīkojuma, kas uzlabo plauktu funkcionalitāti un darba drošību.

Cinkoti metāla plaukti

Cinkoti metāla plaukti ir piemēroti darbnīcām un āra vidēm. Tie ir lieliski piemēroti arī saldētavām. Mūsu sortimentā pieejami arī pārtikas uzglabāšanai piemēroti metāla plaukti.

Plauktu sistēmas

Metāla plaukti un plauktu sistēmas ir īpaši ērts un parocīgs veids, kā parūpēties par īpašu pielāgojamību noliktavā. Plauktu sistēma MIX ir viena no plašāk aprīkojamajiem uzglabāšanas risinājumiem mūsu plauktu sortimentā. Šī plauktu sistēma ir vienlīdz ērti lietojama kā atsevišķas plauktu bāzes sekcijas, kuras nepieciešamības gadījumā var ērti un ātri papildināt ar papildsekcijām, gala rāmjiem, plauktiem, durvīm u.c aprīkojumu.